Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
33178
Players nickname
Sejo_Hadziahmetovic
Suspect ID
27067
Date of violation
Nov 5, 2022
Time of violation
1:29AM
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=baGT1mb-oZM&ab_channel=KambeR

Sejo_Hadziahmetovic

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
10
Igrač je prvo krenuo sa prijetnjom da smo na "njegovoj ulici" van geta što se vidi na snimku i da mu moramo dati pare (njih dvojica na nas četvoricu). Pri tom imali su pištolj i krenuli su da upiru isti na nas, tu sam krenuo da palim snimanje. Naš član je tu došao sa leđa i uperio pištolj u njih i rekao im "Ruke u vis" i onda je on krenuo da ubija sve nas bez ikakvog osnova iako je cijela priča počela od njega. Veći dio se vidi na snimku.

Na kraju snimka mladi momak nas je izvrjeđao neprimjereno.

Nadamo se brzom reakcijom i kaznom.
 

Micheal Featherstonehaugh

Once u start to Learn, the L dissapears
Player
Joined
Jul 8, 2022
Messages
145
Naravno, ovo za ukicu je sala. Ako sam imao oruzije i pancir u rukama, otkud pravo vasem liku da dize kalas na mene? Takodjer, ako vidite lika sa oruzijem u ruci, da li cete ki govoriti “Ko je pitao”? FearRp cist, a ako samo 1 lik koji je sa vama u “grupi” ima oruzije u ruci, imam puno prsvo da ga ubijem s tim da ste prekrsili FearRP
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 27067 dobit će kaznu za G.P 6.15
    ID 33170 dobit ce kaznu za MG
  • Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
    Spominjanje pravila se smatra MG
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom