Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Milos Stepanic
Administrators nickname
Editaa DelaCruz
Date
Nov 23, 2021
Time
22:00
Proofs
https://trovo.live/clip/vc-387702291880499091?ltab=videos

Stepanic

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
81
Ovako, ovo nije nikakva zalba na samu Editu nego za warn koji je dodeljen.
Situacije je vec poznata i nalazi se ovde: https://gta5grand.com/forum/threads/23501/

Ovako, razlog za warn koji je napisan je: neispunjenje uslova
Dokaz da nije to bio uslov za sta je dodeljen warn: Trovo
Dokaz da nam je bivsi curator ilegalnih fakcija rekao i sam da to smemo da radimo:
od 1:45 da se pocne sa gledanjem i slusanjem

Ukoliko je potrebno, moze se dostaviti POV iz vise uglova same pljacke.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Takodje moram da naglasim sto se tice warna kod pljacke. Naveli ste da nismo ispunili sve uslove??? Mi nismo prihvatili da oni posalju ljude da izvide teren, nismo im obecali da nece biti uhapseni. Obecano je da im nece faliti dlaka sa glave i nije in falila. Najfinije su zaustavljeni i receno je da izadju iz vozila kao sto se vidi na pov. Onda se jasno cuje da su komandovali da se ubiju taoci i pritom se nisu plasili za svoje zivote jer su bili brojcano nadjacani. Nakon sto su oni otvorili vatru, mi smo uzvratili. Na kraju cele price taocima je ukazana prva pomoc i zivi i zdravi su sklonjeni sa mesta pljacke. Molim da se ovo procita i jednom prekine klasican rp to win sto se tice pljacki jer je to ocigledno! Mi smo jasno govorili da im je to da obicu teren , jedan od uslova ali oni su negirali... Zasto? Jer im se moze... To nije ok. Sve sto oni zahtevaju se smatra uslovom i to mora da se definise! Pozdrav
 

prcko86

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
16
Ovde samo treba da se objasni sta je uslov sta ne i tu se svaka prica zavrsava ne moze on traziti da se sklone barikade i da lik posle toga trazi svoje da ide da gleda dal ima barikada.... nego lepo druze uzmes coveka postavis i drzis na mestu nekom i on ti javi dal je to uradjeno... zasto imaju dvogledi u igrici itd... malo ono ljudi treba da svate neke stvari... pogledajte malo u RL kako se to radi ako neznate za rl ja vam mogu rado objasniti neke stvari sa pregovaranjem taoca i ostalih stvari ... Hvala pozdrav
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Evo da ja dodam nesto. A to je da bande to redovno rade. Izlaze i ulaze u krug pljacke, trce sami ispred 15 do 20 policajaca. Kada im kazes dogni ruke u vis, on dodje i preti ti da ce organizacija dobiti warn, pa da ce ubiti taoce i tako dalje. Takodje pojedini iz bande nekim cudom lete. A nemaju dron i ne mogu imati koliko sam upucen. Zatim, najvise ko krsi sva RP pravila jesu bande. Ima i policajaca koji pogrese, ali to je ili zbog greske administracije ili jednostavno ih je banda naterala na to jer i ona sama krsi. Cast pojedinim adminima i svaka im cast. Ali ostali a svi oni znaju koji su. Oni su uvek tu i vide sve, a onda bude postavite na forum. Mislim zasto bi postavljali na forum ako vec vidis situaciju i znas da grese. Ne razumem. Isto drzavnim organizacijama treba 3 warn-a a bandama 5 da bi bili ugaseni. I ko je sada tu vise zasticen? Jasno je. Bande su u prednosti. Isto tako ne moze i nije u redu prema svima nama koji smo u drzavnim orgsnizacijama da nam covek iz bande koji medju glavnima kada mu kazemo njegove greske i pitamo ga sto radi. On kaze pa moze mi se. Ja sam najaci u ovom gradu. A i to se stvarno ispostavi da je tako ne samo on vec i iz ostalih bandi. A zaboravljaju da ima i nad Bogom Bog. A mi koji smo fer i korektni i prelazimo preko toga smo budale. I mi ispastamo zbog njih. Jer su oni najjaci oni mogu sve. A mi ni metak da ispalimo kada pucaju na nas i onda mi ne radimo svoji posao i nemamo dovoljno ljude u organizaciju. Nemamo, jer svi odlaze u bande jer su oni tamo zasticeni. A mi u drzavnim organizacijama smo prepusteni sami sebi. Mislim da bi sve to trebalo da ispravite. Hvala. I da pojedini admini budu vise korektni. Znaju oni koji treba, a koji ne treba. Hvala i izvinjavam se ako sam nekog uvredio, nije mi bila namera
 

Curtis Jackson

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
119
Ja samo ne razumem na sta lici da administracija pre donosenja ovako bitne odluke ne dodje i ne vidi pricu iz naseg ugla.
Na kraju krajeva nek pogleda snimak cele pljacke od pocetka do kraja.
Kuratori nam ne odgovaraju 24 sata i onda dodju i daju nam disband.Ironija je u tome sto je isti admin koji je odobrio hapsenje bandita taj koji nam je dao disband.
Citiram admina Editu:Mogu otici i pogledati barikade ako im je to uslov ukoliko nije mogu otici ali i vi mozete da ih uhapsite i trejdujete za taoce.
Ballasi nisu zeleli da im to bude uslov poslali su ljude koji su uhapseni kraj price.
Ja opet kazem imam snimak cele pljacke ukoliko je administracija voljna uopste da ga pogleda rado cu ga prineti.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Momci, mozemo mi do sutra da kidamo zivce. Ja sam ih kidao isto prvo pucaju bande nas van zone, mahinalno ljudi uzvracaju i kada vide da su van kruga oni prestanu, a to se desava jer su pre toga isto sve te bande dolazile ispred stanica gde je zelena zona i pucali nas, jer skripta nije dobra. Medjutim tada je bila pljacka u pitanju i to na objekad koji je uz samu ivicu zelene zone. Posle toga svi dobijaju warn. Naravno bandama to nista ne znaci jer mogu do 5 ali drzavnim organizacijama mnogo znaci jer mogu samo 3. Zatim sledece. Kolege iz eto sada bivseg FIB-A su bili prisutni kada su lica iz bande letela, kojim cudom i kako ne znamo, ali su letela. Ne moguce ih stici jer su brzi od drona da bi im snimio ID. Sto znaci da nesto ima ili je hack ili je admin bio u pitanju. Zatim do sada su bande trazile dva uslova za dva taoca, od jednom pocinju da traze po 4 ili 5 uslova. Oni zahtevaju da nema barikada u celoj drzavi. Mislim, malo je i nelogicno da to traze. Okej je u krugu pljacke i ostalo. Zatom, obilaze celu drzavu i gledaju gde ima barikada. Konstantno im se broj povecava od njih 15 se poveca na 21 pa navise. Prloaze pored 10 policajaca njih dvojica i niko im ne sme nista, koliko sam ja cuo da im smemo i to bez ikakvog pogovora. Civili ucestvuju isto u tome da kazu gde ima barikada i voze civilna vozila, ne vozlia bande. Mislim da to ni malo nije u redu sa njihove strane. Isto kada oni predaju taoce pre toga vise od polovine ode ostanu samo dvojica iz bande i oni bivaju uhvaceni sto je po meni isto nelogicno. Ne mozemo u poteru za njima jer imaju taoca. Zaustavimo jednog iz bande zbog prekoracenja brzine, naleti tri automobila i udare u automobile i samim tim poremeti sve i omoguci da taj jedan pobegne ili stanu malo dalje isto tri automobila i otvore paljbu i ako znaju da je jedan njihov kod nas, zar ne treba da se plase za zivot svog kolege? Kako mozemo mi imati dovoljan broj clanova u drzavnim organizacijama ako je banda duplo vise zasticena od strane Bogova? Eto to je moje jedino pitanje. Svi odlaze iz drzavne organizacije i odlaze u bande jer su tamo vise zasticeni. A mi koji ostajemo u drzavnim organizacijam se i dalje borimo sa svim tim. I opet mi ispadamo krivi. Ja bih zamolio da se sve malo bolje sagleda i svi budemo ravnopravni eto toliko bih imao da kazem i zivinjavam se opet ako sam nekog uvredio.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Kako ja vidim ovde sve ide protiv drzavnih org, bande mogu da urade sta hoce i kad hoce i nece biti kaznjeni, a pdu,,fibu,govu se gleda na najmanju greskicu i odmah se dobija warn/disband ..
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Admin je donio ispravnu odluku. Kaznjenje su sve tri organizacije zbog failova na tom dogadjaju. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom