Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
32631
Players nickname
Tony Flamingo
Suspect ID
24005
Date of violation
Nov 6, 2022
Time of violation
18:58
Proofs
https://youtu.be/DXJnQwWCdjc

Tony Flamingo

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
7
Znaci bez ikakvog upozorenja me ubija sa rukama na glavi! Namjerno sam drzo druke na glavi da vide da nisam prijetnja nikakva i da sam u radnom odjelu..trebala mi je samo pomoc da auto izvucem kao sto vidite i u videu. I nebi ovo stavljo tu da su ko ljudi dosli do mene i pruzili bar prvu pomoc poslije toga da vide tko sam i sta sam sta hocu, nega samo osli.. Hvala
 

Ancceloti Ganavrno

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
186
Znaci bez ikakvog upozorenja me ubija sa rukama na glavi! Namjerno sam drzo druke na glavi da vidim da nisam prijetnja nikakva i da sam u radnom odjelu..trebala mi je samo pomoc da auto izvucem kao sto vidite iu videu. I nebi ovo stavljo tu da su ko ljudi dosli do mene i pruzili bar prvu pomoc poslije toga da vide tko sam i sta sam sta hocu, nega samo osli.. Hvala
brte sta lik zna sta si htio i odkud on zna da si električar
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
255
Znaci bez ikakvog upozorenja me ubija sa rukama na glavi! Namjerno sam drzo druke na glavi da vide da nisam prijetnja nikakva i da sam u radnom odjelu..trebala mi je samo pomoc da auto izvucem kao sto vidite i u videu. I nebi ovo stavljo tu da su ko ljudi dosli do mene i pruzili bar prvu pomoc poslije toga da vide tko sam i sta sam sta hocu, nega samo osli.. Hvala
ovako mi smo rob po putu i konstantno su nas pucali likovi sa crnom odecom.Tebe sam primetio kada si trcao po autoputu i nisam ni video podignute ruke.Moja je krivica ali i tvoja zato sto trcip po putu dok se dobro vidi da smo naoruzani i da pucamo sve vreme.
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
255
ovako mi smo rob po putu i konstantno su nas pucali likovi sa crnom odecom.Tebe sam primetio kada si trcao po autoputu i nisam ni video podignute ruke.Moja je krivica ali i tvoja zato sto trcip po putu dok se dobro vidi da smo naoruzani i da pucamo sve vreme.
Niko ne moze da predpostavi da radis posao.Izleteo si iz auta i poceo da se priblizavas nama...
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,074
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu.

ID 24005 dobit ce kaznu za Gen.P 6.15 + Gen.P 6.24

Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
Zabranjeno je pociniti bilo kakvo krivicno djelo protiv osobe koja radi na pocetnim poslovima !​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom