Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
27748
Players nickname
Djuka Raggazi
Suspect ID
9582
Date of violation
Nov 9, 2022
Time of violation
14:24
Proofs
https://youtu.be/Of3TKX9W6tk

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Nek ID 9582 posalje POV sa celog eventa.
  • Ima 8h da to uradi.
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
cuti ti ajde samo hoces nekom ban da namestis
ovdje jedino gagi namjesta ban a oni su meni namjestili ban sa time sto je snimao pokraj dok smo se mi zezali sa strane ja i moji clanovi niko njih diro nije i on je mene reportao da dobijem ban onda nemoj da pricas i jedes govna cuti tamo i pokri se po glavi
 

Ari Kisha.

you cannot say Pop and forget the Smoke
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
269
ovdje jedino gagi namjesta ban a oni su meni namjestili ban sa time sto je snimao pokraj dok smo se mi zezali sa strane ja i moji clanovi niko njih diro nije i on je mene reportao da dobijem ban onda nemoj da pricas i jedes govna cuti tamo i pokri se po glavi
jao znas kolko me boli kurac ko je tebi hteo ban da namestis,toliko si nebitan
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
ovdje jedino gagi namjesta ban a oni su meni namjestili ban sa time sto je snimao pokraj dok smo se mi zezali sa strane ja i moji clanovi niko njih diro nije i on je mene reportao da dobijem ban onda nemoj da pricas i jedes govna cuti tamo i pokri se po glavi
posto vidim da si intelektualac i nabedjujes da sam ti ja a ustvari jedan covek vam je sredio to sto je sredio kad spojis odgovarajuce zice shvatices da jedan covek ne cini familiju ne namestam ban sam je lik stavio report i sve se vidi da recoil nema eto a ko zna ko jos sve tako koristi redux kod vas bez recoila ...
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
POV mora dostaviti igrac koji je prijavljen
Posto sam lepo objasni lik ne moze da prilozi dokaze ne znamo iz kog razloga nema pristup komentarisanju threatova a ti se pravi jos pametan a i nisi ti ovde neki faktor da treba tebi da se pravda ti prvi si izgubio neformalnu zbog prozivanja romske populacije i sirenjem mrznje prema njima uzivaj.
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Pitaj si lidera sto je on izgubio neformalnu pogledaj sebe a ti sad ides na forum za GP 6.15 da dobijes i ti jedan warn za ono jucer sto si usao u dvoriste i sa LMG puskom bez razloga poceo ubijati sve redom samo zato jer si napaceni jadnik koji se ne zna kontrolirati

L.P.
 
Last edited:

Soze

Player
Player
Joined
Oct 6, 2022
Messages
95
Pitaj si lidera sto je on izgubio neformalnu pogledaj sebe a ti sad ides na forum za GP 6.15 da dobijes i ti jedan warn za ono jucer sto si usao u dvoriste i sa LMG puskom bez razloga poceo ubijati sve redom samo zato jer si napaceni jadnik koji se ne zna kontrolirati

L.P.
I ja da jebem onog skrndelja, i ja bih bio iskompleksiran i isfrustriran.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom