Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31674
Players nickname
Naser Gold
Suspect ID
9582
Date of violation
Nov 9, 2022
Time of violation
14:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=UL0L5Wg_JQI

mayt.

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
11
Pukla mu je igrica. Ali samo pitanjr, hoce li svako od vasih propalih clanova staviti istog lika na forum iako ste dobili POV, jebem mater vama i kolko vas je nakaze jedne retardirane, svi imate 30+ i svadate se sa djecom u igrici koji su mladi 15 god od vas mozete se sramiti, i vi i vasa familija cijela. Nakaze raspale samo vam je cilj nauditi nekome i smjestiti nekome nesto. Nadam se da ce vam se u zivotu 3x vratiti ma ne tri 10x retardi bolesni. Tolko od mene.
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Pukla mu je igrica. Ali samo pitanjr, hoce li svako od vasih propalih clanova staviti istog lika na forum iako ste dobili POV, jebem mater vama i kolko vas je nakaze jedne retardirane, svi imate 30+ i svadate se sa djecom u igrici koji su mladi 15 god od vas mozete se sramiti, i vi i vasa familija cijela. Nakaze raspale samo vam je cilj nauditi nekome i smjestiti nekome nesto. Nadam se da ce vam se u zivotu 3x vratiti ma ne tri 10x retardi bolesni. Tolko od mene.
molim Administraciju da rješi djecu sa ovog foruma i sa ovakvim komentarima gdje se spominje neciji roditelj.
 

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Pukla mu je igrica. Ali samo pitanjr, hoce li svako od vasih propalih clanova staviti istog lika na forum iako ste dobili POV, jebem mater vama i kolko vas je nakaze jedne retardirane, svi imate 30+ i svadate se sa djecom u igrici koji su mladi 15 god od vas mozete se sramiti, i vi i vasa familija cijela. Nakaze raspale samo vam je cilj nauditi nekome i smjestiti nekome nesto. Nadam se da ce vam se u zivotu 3x vratiti ma ne tri 10x retardi bolesni. Tolko od mene.
sto, tvoja bolesna?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom