Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Ban za lazno psovanje majke I Edita Delacruz

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Cofi Obama
Administrators nickname
Edita Delacruz
Date
Nov 25, 2021
Time
15:24
Proofs
https://streamable.com/qrp5p0

Cofi

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
99
Likovi su krenuli bez razloga da nas vrjedjaju i to ovo sto sam ja rekao na kraju ako je nekoga uvrijedilo ja se izvinjavam i zao mi je ali to nije bilo vrijedjanje majke nego vise kao samo da sam mu rekao da nas puste na miru ili ti vam mrs jer stvarno su nas tu 20min smarali vrijedjali itd.Ako se neko na to uvrijedio zao mi je i izvinjavam se ali stvarno mislim da nije za ban.
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
202
Opsovao si nam majku jos si mg radio i govorio nam cevabdjinica Haze kako ti znas da smo mi to?
 

Cofi

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
99
I na kraju se vidi kako si nam opsovao majku.:)
To nije psovanje majke rekao sam vam da idete u pm ali ne opsovao majku to sam vam vise rekao kao mrs jer stvarno smarate nek administracija odluci...
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
202
To nije psovanje majke rekao sam vam da idete u pm ali ne opsovao majku to sam vam vise rekao kao mrs jer stvarno smarate nek administracija odluci...
To spada u psovanje majke.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Svi idući offtop komentari će biti kažnjeni sa banom na forum
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nakon pregledanog POV-a ban će ti ostati zbog OC vrijeđanja, samim tim je administrator donio ispravnu odluku. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom