Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33150
Players nickname
Nikolah Petrovic
Suspect ID
30635
Date of violation
Nov 9, 2022
Time of violation
20:08
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=aHphIZxDoDE

pitonce

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
3
Dosao sam da registrujem vozilo u SAHP-u, strucno lice me pretreslo i krenulo sa nekim nepravilnim radnjama.

-odma na pocetku sam dobio pitanje zasto imam pancir nisam dobio vremna da odgovorim na pitanje odma sam bio hapsen, gde nije odradio rp call out za hapsenje u potpunosti, nakon toga smo imali raspravu vezanu za pancir da li je legalan ili ne, na koju nisam dobio evidentan dokaz o nelegasnt sem admina koji ocigledno nisu znali pravila o zakoniku ili u celoj situaciji sam lose upucenj na isto pravilo koje sam ja trenutno pronasao:

Kazneni_zakon_drzave_San-Andreas_2_1
2.17.5 Čuvanje / nošenje tazera, pancira Nosenje navedenog sa policijskim obiljezljima (Izuzetak drzavna dozvola) 15 mjeseci i 6000$

Jedino se ovde spominje pancir gde sam upucen od strane doticnog lica gde se nigde ne spominje da je markirani pancir "louis vuitton" zabranjen!

-na kraju je doso admin rekao nam je da je pancir "zabranjen" i tu smo zavrsili pricu.
Doticno lice mi je reklo da skinem pancir kako bi ga zaplenio, sto sam i ucinio da bi zavrsili ovu pricu nakon cega sam bio uhapsen po 3 ili 4 put bez pracenja rp-a.
Uhapsio me je zato sto nema zivaca da zavrsi rp radnju to je rekao na 10:30.

-uhapsen sam vise puta bez pracenja rpa sto se moze videti na 0:32, 0:57, 1:12, 5:27, 7:47, 7:52, 10:02, 10:22.
- vise puta sam ubacen i izbacen iz auta bez rp radnje preko mikrofona.

-cela radnja je trajala 21 minutu od trenutka prvog hapsenja pa do dolaska do moje celije.

-lica su sletela sa ulice i trosila prvobitno moje vreme na svoju zafrkanciju to se moze videti na 13:30 vise ljudi se tu utopilo i nisu me vadili iz auta cak i kad su me izvadili nisu pratili rp.
- u 13:35 nadlezno lice iz zajebancije mi govori niste privedeni uzivajte sto nije prilicno situaciji.

Na kraju kao ishod svega ovoga oduzet mi je pancir uhapsen na 30 minuta i jos su mi oduzeli vozilo koje sam doso da registrujem i za to moram da platim jos 20 000.
 

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
Samo cu se nadovezat na ovo gdje govoris kski te ubsciva izbscivs i neprica nista jer jedete govna i gledate organizacijama svsku sitnicu i kad ode u disband poslje pricate lider vaki naki dugo je i trajala org svasta nesto a tooo sto hodate po celiji i nedate da vas se zvesd i ksd vas se sveze s prjeds aaaaj vidimo se gradski jebite se naucite igrad
 

Tony Inyahead

Player
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
59
Samo cu se nadovezat na ovo gdje govoris kski te ubsciva izbscivs i neprica nista jer jedete govna i gledate organizacijama svsku sitnicu i kad ode u disband poslje pricate lider vaki naki dugo je i trajala org svasta nesto a tooo sto hodate po celiji i nedate da vas se zvesd i ksd vas se sveze s prjeds aaaaj vidimo se gradski jebite se naucite igrad
Tebi je pravopis jača strana
 

Tony Inyahead

Player
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
59
Samo cu se nadovezat na ovo gdje govoris kski te ubsciva izbscivs i neprica nista jer jedete govna i gledate organizacijama svsku sitnicu i kad ode u disband poslje pricate lider vaki naki dugo je i trajala org svasta nesto a tooo sto hodate po celiji i nedate da vas se zvesd i ksd vas se sveze s prjeds aaaaj vidimo se gradski jebite se naucite igrad
Tebi je pravopis jača strana
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,624
Nakon pregleda dokaza ne mogu zakljuciti ovu zalbu.

Zalba ostavljena za Kuratore SAHP-a !​
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
291
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • ID 33150 dobit će kaznu za G.P. 6.17 zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom