Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5887
Players nickname
NIkola Montana
Administrators nickname
Tefo Zambada
Date
Nov 13, 2022
Time
1:05
Proofs
<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/aYCaa3s" ><a href="//imgur.com/a/aYCaa3s">a</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

Nikola Daytona

Player
Player
Joined
Jul 25, 2021
Messages
56
Imam pitanje moze neko da mi objasni zasto sam dobio demorgan i upozorenje a da pritom niko nije okacio zalbu na mene vec me admin samo prebacio u demorgan kad sam pitao za razlog nisam dobio adekvatan odgovor onda sam zatrazio da li mogu da vidim video ali su mi rekli da na mogu da dobijem pov samo hocu da neko od vecih admina zatrazi dokaz i da utvrde da li je greska ili ne
 

Nikola Daytona

Player
Player
Joined
Jul 25, 2021
Messages
56
Imam pitanje moze neko da mi objasni zasto sam dobio demorgan i upozorenje a da pritom niko nije okacio zalbu na mene vec me admin samo prebacio u demorgan kad sam pitao za razlog nisam dobio adekvatan odgovor onda sam zatrazio da li mogu da vidim video ali su mi rekli da na mogu da dobijem pov samo hocu da neko od vecih admina zatrazi dokaz i da utvrde da li je greska ili ne

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom