Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
LogMeX
Suspect ID
94,3727
Date of violation
Nov 28, 2021
Time of violation
13:20
Proofs
https://youtu.be/ltS8qiGBHRA

RaskoKilla

Player
Player
Joined
Jun 16, 2021
Messages
138
Prije nego počnem pregledavati žalbu, ispravite format

Ispravite naslov

Imate 6 sati za ispravljanje
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
Pola vas niste 51%, bjeli auto radi CR i gasira se na mikrofonu psuje juce gledo Juzni Vetar 2, treba da imate 2 auta po 4 ljudi u njega.
 

AjdinDarkin

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
1
Pola vas niste 51%, bjeli auto radi CR i gasira se na mikrofonu psuje juce gledo Juzni Vetar 2, treba da imate 2 auta po 4 ljudi u njega.
Samo da odgovorim na ovo 51% da smo mi unofficial familija sto znaci da ne moramo biti 51% gang boje osim na eventima, A kao drugo ganjali smo vas prije black marketa sto znaci da se RP moze nastaviti na black marketu jer ste vi krivi za to. I necu vise da se mijesam sada je do administracije. :)
 

Oakley Margiela

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
142
Samo da odgovorim na ovo 51% da smo mi unofficial familija sto znaci da ne moramo biti 51% gang boje osim na eventima, A kao drugo ganjali smo vas prije black marketa sto znaci da se RP moze nastaviti na black marketu jer ste vi krivi za to. I necu vise da se mijesam sada je do administracije. :)
Vi mene niste jurali nego Ferraria.
Postavi POV gde ja bezim na BM.
 

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
460
Samo da odgovorim na ovo 51% da smo mi unofficial familija sto znaci da ne moramo biti 51% gang boje osim na eventima, A kao drugo ganjali smo vas prije black marketa sto znaci da se RP moze nastaviti na black marketu jer ste vi krivi za to. I necu vise da se mijesam sada je do administracije. :)
A imam i taj snimak,da smo ih ganjali
Ako treba postavicu,a onaj sa Ferarijem isto imam . Covek se umuslio da je Auto Avion
 

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
460
I tebe smo ganjali
Al ti si morao izaci iz auta kada smo drzali puske na glavi
 

RaskoKilla

Player
Player
Joined
Jun 16, 2021
Messages
138
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

ID 94 i ID 3727 dobit će kaznu za FailRP

Mjesto na kojem stojite je točno preko granice Green Zone, što bi bilo geto, a vi ste pobjegli iako ste imali puške uperene u vas
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
- ID 1692 ce takodje biti kaznjen za CR
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom