Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Kiroslava Yazumi
Suspect ID
5425
Date of violation
Nov 28, 2021
Time of violation
16:48
Proofs
https://prnt.sc/20xxk0y

KiraYazumi

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
69
Dobar dan. Ja bih te stvarno zamolio da me pustiš da igram bar na Twinku koj imam. Ja stvarno nisam imao više od 1 Twinka, ja sam delio 2 Epic Games naloga sa 2 drugara, imam i dokaze o tome. Kao što sam rekao, imao sam Kira ( Kiroslava ) Yazumi i onaj Twink od pre 2-3 dana Pastuv Indigo. - Što se mene tiče, skinite mi sve što posedujem, pare, imovinu, sve mi skinite, stavite me na Jail 48h, bilo šta, samo da igram. Ja bih voleo kad bi mogao da vam dokažem da ja ne kršim pravila, ja sam možda 1-2x poslat u Jail i to za nešto sitno, nikad nisam kršio pravila. Stvarno želim da igram, imam društvo tamo, drugaricu isto i ja sam se trudio da dam sve od sebe za RolePlay. Jeste da moj IC Karakter je takav kakav je, ali ne kršim pravila. Jesam prekršio kao Leader pravilo jedno i nisam imao POV zato što mi je slab komp, ali to je to. - Ako nije problem da sagledate malo situaciju, da mi dozvolite da vam dokažem da nisam kriv, bilo bi mi drago jako, jer svi su se začudili zašto sam ja dobio taj ban za to pravilo, jer znaju ljudi da ja nikad nisam Twinka imao sem onog što sam napravio pre koj dan. - I nisam ja jedini u kući koji igra ovaj Grand RP, ja živim sa ženom, njenim bratom i takođe i on je igrao na GrandRP, nego je njega to smorilo, pa se možda i to povezalo. I to mogu da vam dokažem ako želite, bukvalno ću upaliti kameru i pozvaću ih sve, da vidiš da živim kod žene i da postoji i ta mogućnost da zbog toga mislite da sam imao Twinka još jednog. * Ajde molim te progledaj kroz prste i pusti da ti dokažem da nisam kriv. PS.
Hvala ako dopustite da dokažem
 

Black_Gold

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
13
Ja mislim da ovo nije u redu, ja ga znam od samog početka, lik ni jedno pravilo nikad nije prekršio koliko ja znam. On je mnogim ljudima promenio svrhu RolePlaya, davao svima nadu u dobar RP, i mogu slobodno da kazem da je drzao seminare o pravilima servera... Mislim da zasluzuje da jos jednom razmotrite celu situaciju :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom