Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33178
Players nickname
Sejo_Hadziahmetovic
Suspect ID
16400
Date of violation
Nov 18, 2022
Time of violation
10:18PM
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=qag2p1WNjjs

Sejo_Hadziahmetovic

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
10
Ja i #33150 smo ubijeni odma pri izlasku iz Berze. Uopšte nismo ni pričali ništa.

Na snimku jbg samo se vidi DM za 17280 koji je bio tu kao prolaznik, čuje se kako mu mali kaže stani i ispucava rafal u njega. Isto tako je uradio i sa nama. Ovo je čisti DM, uopšte nikakav RP se nije pratio i ispucani smo ispred berze...


(Spika što se čuje u pozadini su drugari na bubici koji odrađuju neki drugi posao i rade svoj dio, tako da nema nikakve veze sa ovom situaciom :D)
 

Don Marshall

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
296
Nakon pregleda, ne mogu zakljuciti ovu zalbu.

-Okacite POV cele situacije.
-Imate 12h rok.
 

Sejo_Hadziahmetovic

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
10
Ništa, doviđenja prijatno. Nemam cijeli POV jer bože moj nemam PC da stalno snimam, već je upaljeno čim nas je pobio na BERZI.
Znači izlazimo iz berze i tjt puca na nas, NEMA VIŠE OD OVOGA NA TOJ SITUACIJI.

Iako se itekako dovoljno vidi za trećeg opet kažem random lika koji je tu, da se itekako dobro vidi da je ubijen bezpotrebno. Uz to vidi se da smo mi ubijeni od tog lika.
 
Last edited:

AnesBabo

Player
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
3
ne mogu da vjerujem da ovo nije prekrseno pravilo lik samo dode i stane a ovaj vadi pusku i puca na njega,po id se vidi da ih je isti lik ubi,administracija na grandu je sranje zesce
 

Don Marshall

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
296
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
POV nije dostavljen u zadanom roku​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom