Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Lična Biografija I Aleksa Panic ID:14989

Status
Not open for further replies.

AkiKavasaki

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
28
Ime:Aleksa Panic
Pol: Muski
Rasa: belac
Otac: Nemanja Panic
Majka: Jelena Panic
Visina i tezina: 190cm / 85kg
Vrsta tijela: Vitke gradje , u super fizickoj formi.
Boja ociju: Braon
Boja kose: Crna
Tetovaze: Imam na ruci (iz vojske)
Nacionalnost: Srbin
Prednosti: Tacan,posten,iskren,vredan,marljiv
Slabosti:
Najveca Slabost je moje osetljivost i osecanje za drage ljude

Hobiji: off road voznja, Lov , penjanje po zgradama, istrazivanje.

Biografija:
Rodjen sam 14.11.2000. u gradu Beogradu Odatle sam se preselio u Ameriku cije sam drzavljanstvo dobio malo pre sluzenja vojnog roka. Kako sam sve stariji i stariji shvatam kako zivot funkcionise i zahvaljujuci odredjenim osobama sam stekao odredjene sposobnosti i odredjene vestine. Jedna od takvih osoba je i moj dragi ujak po imenu John MacTavish poznatiji pod svojim nadimkom iz vojske Soap je bio SAS snajperista. On me poducavao koriscenju specijalnog oruzija i svojim trikovima za penjanjem po odredjenim mestima radi bolje preglednosti terena. Moj dragi otac me je ucio o ljuckim vrlinama i kako se treba ponasati u drustvu, a majka me je ucila kako se lepo ponasati i biti pronicljiv. Imao sam velike ambicije da radim u FiBu u cemu sam i uspeo posto sam sposoban i fizicki i psihicki za to. Moji roditelji su poreklom iz Srbije ali su se preselili u Ameriku cije sam drzavljanstvo i dobio. Takodje sam sluzio voljsku zahvaljujuci svom ujaku Johnu i bio sam proglasen za najboljeg snajperistu u bataljonu. Moja tetovaza Smrti sa kosom na ruci potice iz vojske i oznacava uspesnog snajperistu koji moze da ukloni metu na 2000metara. Retko se vidjam sa majkom posto ona ne podrzava moju ljubav prema oruziju i moj rad u Fibu. Otac me podrzava u mojim ambicijama.

Aleksine Negativne Osobine:

-Ne voli nedolicno ponasanje gde mu nije mesto
-Ne podnosi laz i neodgovornost
-Ne voli nesigurne ljude
-Ne voli da ga neko ogovara iza ledja
-Ne voli nedozvoljene radnje

Aleksine Vestine i Pozitivne Osobine:

-Dobar drug i odan kolega
-Pravedan i tolerantan (do granica normale)
-Sposoban vozac na putu tako i van puta
-Zna sve da vozi od vazdusnih,vodenih pa do kopnenih vozila
-Koristenje Sniper-a(obicnog i Hevy Snajpera), Shootgun-a (heavy shootgun zbog posebnog treninga)
-Spretnost penjanja po krovovima zgrada (omogucava mu da se popenje na sve na sta moze da doskoci)
-Moze da Vezuje,Vuce i daje prvu pomoc osobu sa oruzijem malog kalibra (Zbog specijamnog SAS treninga)
-Radi bavljenja lovom i vojne spremnosti moze da ima razno oruzije u gepeku svog vozila
-Ne poseduje strah da da zivot za drugove i kolege i moze da se bori dva na jedan
 
Last edited:

Nikola Gojkovic

Player
Player
Joined
Dec 6, 2021
Messages
1,120
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

Obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene

U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom