Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Serum istine bez biografije / LukaS Sprite

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Urke_Stojkovic
Administrators nickname
LukasS_Sprite
Date
Nov 29, 2021
Time
00:00
Proofs
?

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Pozdrav, zeleo bih samo da istaknem na samom pocetku da ovo nije nikakva zalba na admina ili slicno, vec jedna vrsta zahteva. Naime, tokom RP-a koju su sprovodili pripadnici FIB-a i Vlade na celu akcije sa Miljenkom Poparom i Urketom, doslo je do jednog Fail RP-a sa moje strane. Nazalost, nisam bio upucen u pravilo servera, tj. nisam procitao da serum istine mogu davati samo pripadnici drzavnih struktura sa biografijom, a ja sam dao bez biografije. Vec dugo sam u FIB-u i u saradnji sa Vladom sprovodimo veoma dobar RP na serveru i trudimo se da igra bude na vrhunskom nivou. Nije mi problem demorgan koji sam zasluzeno dobio, vec WARN koji sam dobio zbog prekrsenog pravila jer narednih nedelju dana ne mogu pristupiti FIB-u. Ovaj zahtev postavljam po preporuci Muje Mustafica koji mi je rekao da se obratim ovako, ovim putem. Takodje bih zamolio i administraciju koja se slozila da budem sankcionisan da uzmu u obzir koliko puta sam bio kaznjavan i krsio pravila, sto je velika retkost, medjutim desio se jedan da kazem "kiks". Hvala na razumevanju.

P.S [Ponavljam, nije zalba na admina, vec zahtev]
Razlog zbog kojeg sam dobio zasluzujuce kazne se nalazi na ovom linku: https://gta5grand.com/forum/threads/24815/
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,379
Ovog puta ce vam biti oprosteno. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom