Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Geto Pravilo 1.8 | ID 23125 28080 17398

Status
Not open for further replies.
Your ID
27313
Players nickname
Sale Westbrick
Suspect ID
23125 28080 17398
Date of violation
Nov 20, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/Uw5yacexVgQ

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
digli su me i hteli da me robaju ja sam stajao i sacekao sam da samo jedna puska bude uperena u mene stavite na 0.25 pa vidite kako plavi spusta pusku to kao prvo, a kao drugo hteli su da me robaju u sred grada
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,046
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.

Dostavite mi POV od pocetka situacije.
Za dostavu POV-a imate 12h !​
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.

Dostavite mi POV od pocetka situacije.
Za dostavu POV-a imate 12h !​
ovde je sve na snimku pokusali su da me robaju bez obzira na to sta je bilo pre vidi se ovo za sta sam ih prijavio od samog pocetka, ja cu okaciti pov od minut jer je to ceo pov a vidi se jasno ne bitno je ni kako sam umro bitno je da hoce da me robaju u gradu a to se lepo vidi od pocetka
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.

Dostavite mi POV od pocetka situacije.
Za dostavu POV-a imate 12h !​
evo ceo snimak i to je ceo pov i ceo pov se vidi kako hoce da me robaju u gradu nije bitno kako sam umro vec kako zele da me robaju tako da eto, izvinjavam se na pricanju preko discorda ali koliko znam to moze samo da nije mg a ja nisam rec rekao moj drug je rekao da dolazi a to moze biti kod mene na kafu ne ig
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
postavi situaciju od kada si dosao u dvoriste i videces 5 sekunde da napustis
Bolje po vas da ne postavim jer niste brojali 5 sekundi, a i to nema veze jer ste hteli da me robate u gradu a to NE MOŽE
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
postavi situaciju od kada si dosao u dvoriste i videces 5 sekunde da napustis
Nije to poenta žalbe nego pogledaj šta je geto pravilo 1.8 ne smete da me robatu u gradu i to je poenta a snimak od ceo minut(ceo pov) je okačen i jasno se vidi da ste hteli da me robate
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
evo ceo snimak i to je ceo pov i ceo pov se vidi kako hoce da me robaju u gradu nije bitno kako sam umro vec kako zele da me robaju tako da eto, izvinjavam se na pricanju preko discorda ali koliko znam to moze samo da nije mg a ja nisam rec rekao moj drug je rekao da dolazi a to moze biti kod mene na kafu ne ig
 

ZdravkoZabatta

Player
Player
Joined
Sep 18, 2022
Messages
20
Sta sam ti ja kriv kad si gluv ali bez obzira usmerene su ti puske u glavu a pobegao si.
Sta da smo gteli da te gepekujemo i da te odvedemo a ti pobegao.
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Sta sam ti ja kriv kad si gluv ali bez obzira usmerene su ti puske u glavu a pobegao si.
Sta da smo gteli da te gepekujemo i da te odvedemo a ti pobegao.
druze nije se culo uopste to nije do mene a za vredjanje na forumu ces isto dobiti kaznu, stavi na 0.25 cim si ti spustio pusku ja sam krenuo da bezim jer je bila samo jedna uperena puska a ako si vec toliko upucen u pravila treba da bude 2 puske jedan roba cim je bila jedna puska mogao sam da pobegnem, a i da je bilo 15 puski opet ne mozete da me robate usred grada
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Sta sam ti ja kriv kad si gluv ali bez obzira usmerene su ti puske u glavu a pobegao si.
Sta da smo gteli da te gepekujemo i da te odvedemo a ti pobegao.
1.8 Dopušteno je pljačkati/otimati ljude samo u getu ili izvan grada | UPOZORITI
to ti je pravilo tako da jbg imao sam pravo da odbijem da me robate jer tu ne smete da me robate
 

Sale

Player
Player
Joined
Jul 21, 2022
Messages
267
Sta sam ti ja kriv kad si gluv ali bez obzira usmerene su ti puske u glavu a pobegao si.
Sta da smo gteli da te gepekujemo i da te odvedemo a ti pobegao.
sta bi bilo kad bi bilo, na snimku se cuje da si rekao da ces zvati visu silu da me robas ne da me gepekujes xD
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,046
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu.

Zalba ostavljena Kuratorima Neformalnih organizacija.​
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • Porodica Auslandersi ce dobiti kaznu za krsenje Getto pravila 1.8.
  • ID 27313 ce dobiti kaznu za FearRP.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom