Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
16909
Players nickname
David Bumbar
Suspect ID
25012
Date of violation
Nov 22, 2022
Time of violation
19:53
Proofs
https://youtu.be/f3WlK2bSwWw

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369

Zao mi je za MG neka snosim posledice u jednom trenutku do sam mu brojao ad se skloni doticni me vredjao i osetio sam se uvredjenim kao da je to licno meni rekao stoga ako je moguce da snosi posledice povodom toga, ako ne zadovoljicu se i NLR-om hv.​

 

Jaki Diazz

Player
Player
Joined
Jul 27, 2022
Messages
23
Sta ti tu vidis kao OC Vredjanje i kako ti mozes da znas da sam to ja kad sam imao druge stvari na sebi i kao prvo to nije NLR jer sam umro iza te kuce a ne ispred
 
Last edited:

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Sta ti tu vidis kao OC Vredjanje i kako ti mozes da znas da sam to ja kad sam imao druge stvari na sebi i kao prvo to nije NLR jer sam umro iza te kuce a ne ispred
nlr je jer si doso na mesto gde se radnja odvijala da li je bitno da li si ispred ili iza kuce molim te prekrsio si pravilo i neces da se vadis i .
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Sta ti tu vidis kao OC Vredjanje i kako ti mozes da znas da sam to ja kad sam imao druge stvari na sebi i kao prvo to nije NLR jer sam umro iza te kuce a ne ispred
budi srecan da dobijes nlr ako admin vidi to kao sto aj vidim treabo bi ban an 7 dana da dobijes da se ladis malo
 

Dino Civan

Player
Player
Joined
Oct 13, 2022
Messages
181
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 25012 dobit će kaznu za G.P 6.7
  • Ako ste poginuli, ne možete se vratiti u borbu 15 minuta.
  • ID 16909 dobit će kaznu za MG.
  • Miješanje IC i OOC chata.
  • ID 23733 dobit će kaznu za PG.
  • Radnja nemoguća u RL, u ovom slučaju dizanje čovjeka sa puškom u ruci.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom