Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Pop Pop
Administrators nickname
Zika Turkovic
Date
Nov 30, 2021
Time
02:15
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/25060/

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Admin Zika je odbio moju zalbu i napisao kao razlog odbijanja " Već je otvorena žalba na Vas tako da čemo riješiti tamo" . Moja zalba je jedno a njihova drugo i pritom nije obratio paznju da sam JA PRVI postavio zalbu na ta lica za ocigledan FEAR RP nakon cega je potekla cela situacija. Napisao je takodje

● Organizacije koje su sudjelovale u ovoj situaciji bit će warnovane.
● Taoc nije bio ugrožen, tj. nisu pucali na njega kao što je osoba sa snimka prenjela ostalima več u dron.
● Po meni ovde je bio cilj uletjeti i napraviti pucnjavu i desio se FAIL.

Kao prvo niko nije pomenuo od nas da je pucano na taoca, vec oko taoca, a drugo ja ne mogu da znam da li su pucali na taoca jer i posle gledanja dronom i pre toga su pucali sve vreme tamo gde je taoc. Treca stvar, cilj je bio prekinuti jedno te isto storade jer misle da imaju apsolutno prava da rade sve sto hoce a ne znaju pravila jer beze od 40 cevi i pucaju oko taoca a mi kao drzavna bezbednost nemamo visual nad taocem i ne znamo da li je mrtav ili ziv!

Uvazio je MOJ moj POV u njihovoj zalbi sto je koliko znam zabranjeno. Ja koliko znam ako cujem pucnjeve a ne vidim taoca, imam apsolutno pravo da upadnem sa svojim ljudima i resim situaciju jer cim oni pucaju, ja ne mogu da znam da li je taoc i dalje bezbedan jer nemam visual. To je jedna stvar a druga stvar je ta sto smo u tunelu krenuli da hapsimo nas 40 njih 5 gde nemaju visual sa svojim ljudima a oni beze pred 40 cevi. Njihova greska je ta sto su ostal sami sa nas toliko . Zahtevam da se moja zalba dobro pregleda.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
(jer misle da imaju apsolutno prava da rade sve sto hoce a ne znaju pravila jer beze od 40 cevi i pucaju oko taoca a mi kao drzavna bezbednost nemamo visual nad taocem i ne znamo da li je mrtav ili ziv!)
Burazeru, logicno da mogu da radim sta hocu ako je sve korektno po listi pravila dva coveka iz drzavne organizacije kao taoca? I ti pored svega toga mislis da moze da uleti 40 ljudi i da pobiju sve da bi spasli taoca..
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
A visual nad taocem si imao kad si uleteo u sator sa dronom, pucanje je bilo zbog tvog uletanja u sator sa dronom i skinut je samo dron taoc ni taknut nije bio! Sportski pozdrav!
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
(jer misle da imaju apsolutno prava da rade sve sto hoce a ne znaju pravila jer beze od 40 cevi i pucaju oko taoca a mi kao drzavna bezbednost nemamo visual nad taocem i ne znamo da li je mrtav ili ziv!)
Burazeru, logicno da mogu da radim sta hocu ako je sve korektno po listi pravila dva coveka iz drzavne organizacije drzimo kao taoce? I ti pored svega toga mislis da mozes da uletis sa 40 ljudi i da pobijes sve da bi spasli taoca lep film ali ne po pravilniku :)..
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Pomiri se sa warnom, FAILRP je bio sa vase strane, sve se vidi na snimcima ljubi te brat ne razumem cemu zbrka tolika... ali ajde jos jednom da odgovorim.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,123
Postovanje, nakon pregledanih dokaza odlucio sam slijedece
  • Govorite kako ste culi pucnjavu oko taoca a samim tim ste dosli sa dronom i bili usli u "taocev prostor" i naravno da ce oni pucati u vas dron. Nakon sto su unistili vas dron nije se vise cula nikakva pucnjava samim tim ste znali da nisu vise pucali na taoca nakon toga
  • Vi ne mozete upadati sa vasim ljudima dok 100% znate da 3 covjeka naoruzana drze puske na taocu koji je iz legalne organizacije. Automatski ste stavili zivot tog covjeka u rizik.
  • Vi imate pravo raditi nesto slicno ovome sa upadom iza njih ali NE dok znate da je taoc u velikoj opasnosti samim tim stvarate ogroman rizik za njegov zivot. Admin je donio ispravnu odluku. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom