Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24824
Players nickname
Duki Venom
Suspect ID
9658
Date of violation
Nov 24, 2022
Time of violation
01:09
Proofs
https://youtu.be/f_GiZ1pofhs

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
396
Vidi se kad stojim na kontejneru iza kuce reseta brat ne staje. Moze mozda 1 covek da se dsync al ne nas 3. Ubija i moja dva igraca kroz kucu ja sam nekako pobegao. Ali verujem da ovaj igrac nije cist.
 

ELpapito

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
46
Toest u pravo si izbagana mi mapa al do sad nije mi bila nikad da mi nema to
 

ELpapito

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
46
Sta ti je ez game buraz vidis sta ja vidim. Dal bi ti ostao ravnodusan da vidis kako lik kroz kucu puca nas 3 i ubija nam 2 igraca?
Kazem ti izbagala se mapa nesto do sad nije bilo to je to jebiga ban dobijam sta da ti kazem wp
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Zahtevam POV od igraca ID 9658. Rok za dostavljanje je 13h, tj do 15:35.
 

Duki Suzzuki

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
396
to je bug do gta ne do njega
Svestan sam toga i ja brate da ima dosta bagova. Zato sam sam sebi deinstalirao sve moguce reduxe da mi se ne bi to desavalo ali opet znaju da nestanu texture na pojedinim mestima. Niti zelim da nekom smestim nesto niti sta proverim prvo POV par puta pre nego sto nekog prijavim. Ali eto pala su mi 2 saigraca malo falilo i ja bez ikakvog objasnjenja sto sam mroao da prijavim i to nas je kostalo bizwar-a. Mislis da mi ne bi pucali njega da smo ga videli? Nazalost dosta bugava ima i zao ce mi biti da bilo koji igrac ispasta zbog slicnog iskustva.
 

leox12

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
22
Svestan sam toga i ja brate da ima dosta bagova. Zato sam sam sebi deinstalirao sve moguce reduxe da mi se ne bi to desavalo ali opet znaju da nestanu texture na pojedinim mestima. Niti zelim da nekom smestim nesto niti sta proverim prvo POV par puta pre nego sto nekog prijavim. Ali eto pala su mi 2 saigraca malo falilo i ja bez ikakvog objasnjenja sto sam mroao da prijavim i to nas je kostalo bizwar-a. Mislis da mi ne bi pucali njega da smo ga videli? Nazalost dosta bugava ima i zao ce mi biti da bilo koji igrac ispasta zbog slicnog iskustva
👍
 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Svestan sam toga i ja brate da ima dosta bagova. Zato sam sam sebi deinstalirao sve moguce reduxe da mi se ne bi to desavalo ali opet znaju da nestanu texture na pojedinim mestima. Niti zelim da nekom smestim nesto niti sta proverim prvo POV par puta pre nego sto nekog prijavim. Ali eto pala su mi 2 saigraca malo falilo i ja bez ikakvog objasnjenja sto sam mroao da prijavim i to nas je kostalo bizwar-a. Mislis da mi ne bi pucali njega da smo ga videli? Nazalost dosta bugava ima i zao ce mi biti da bilo koji igrac ispasta zbog slicnog iskustva.
Pa onda povuci zalbu ili ti je bitniji bizwar od 60d ban kad si vidio da je bug, ne moras biti dobrica preko poruka
 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Pre bi rekao da je redux a ne bug. Kako meni ta kuca tu i mojim saigracima?
Bukvalno si rekao da ti je zao zato sto mu se desio bug, a i da ga ne znas pitao bi ga od kad koristi redux vjerovatno ga nije stavio prije eventa, uostalom ne moras pisati to ave iznad kako si dobar kad zelis da dobije ban xd
 

hejzWarngotti

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
183
I daj boze da ti se ovo isto dogodi i da osetis na svoju kozu
Ne koristi covek reduxe i ne moze da mu se desi, dosli ste sami na bizwar sto je po meni van pameti, dodjete samo da userete nekom , aj to nego sto kroz kucu pucas , da je bug ne bi mogao da ih hitas kroz kucu , dobices sta zasluzujes i to je to , nemoj prvo da molis pa da kunes ruzno je
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom