Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na odluku Administratora I Rasko Killa

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Offender Johnson
Administrators nickname
Rasko Killa
Date
Dec 1, 2021
Time
10:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=LP4sFP3qUuY&ab_channel=lovro.s

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
Doticni Administrator Rasko Killa doneo je odluku da moj akaunt suspenduje na 30 dana zbog navodnog nacionalizma. Kao sto mozemo videti na prilozenom videu ja izgovaram: "Cuti ti Hrvat" Ova recenica je okarakterisana navodno kao Nacionalizam, Ali sustina ovog problema koji je nastao iz izgovorene recenice je pogresno tumacenje iliti izvlacenje iz konteksta. Moja namera nije bila bilo kakvo vredjanje, Prozivanje na nacionalnoj osnovi vec sustina izgovorenog jeste da uputim igracu naredbu da ucuti ali pritom ja nisam znao njegovo ime. Po naglasku sam zakljucio da je doticni verovatno poreklom iz Hrvatske. To je bio jedini nacin kako da uputim moju naredbu direktnu njemu.

Dakle da zakljucimo: Moja izgovorena rec nema nijednu notu nacionalizma u sebi. Ukoliko je potrebno ja cu se doticnom igracu licno izviniti, Ne bih dovodio u pitanje odluku Admina ali u ovom slucaju moram da ulozim zalbu na njegovu odluku jer i sam imam dosta Obitelji iz Hrvatske. Tako da ukoliko je to bila uvreda za njega onda je ujedno to uvreda i za mene.

Jos jednom se izvinjavam na bilo kakvoj nelagodnosti i Hvala unapred.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Postovanje, nakon pregledanih dokaza odlucio sam da ce vas ban biti smanjen na 7 dana. U buducnosti nemojte izgovarati nista slicno tome jer dosta igraca ce se uvrijediti na to i na POV-u se vidi da nije receno bas iz sale.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom