Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na Administratora: Rasko Kila

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Anki Johnson
Administrators nickname
Rasko Kila
Date
Dec 2, 2021
Time
15:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=PUL7DW1yPyY

Anki

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
24
Nije moj POV, vec je od igraca koji je napisao zalbu na mene. Na videu se cuje kako ja njega vrijedjam sto mi je jako krivo sto sam uradio ali je prije toga lik na strimu koji je izbrisan na trovo kanalu: BlackDark01 Vidjelo se na strimu kako je on rekao za mene i moga druga (sto nas je malo prije RDM-ao) ,,govna podgoricka" sto je cist nacionilazam. Kada smo ih pobili sve ja i mojih par drugara lutali smo ih i uzimali stvari i tada sam ga ja uvrijedio i krivo mi je sto sam ga uvrijedio pogotovo na takav nacin jer nikad ne mozes znati da li neko ima majku ali je to sve bilo iz ljutnje zato sto me vrijedjao po nacionalnosti. Meni je krivo jer bas volim da igram na serveru i volio bih ako bi mi moglo biti oprosteno ili barem smanjen ban jer mi je krivo sto sam ga uvrijedio ali mi takodje nije jasno kako administrator Rasko Kila moze da odobri zalbu i da kazni samo mene kada se videu (koji je on objavio na zalbi i koji sam ja ostavio kao proofs) ime videa je ,,mali retardi" sto smatram da je takodje vrijedjanje OOC. Ne trazim da Vi njega banujete vec bih Vas zamolio i bio bih vam zahvalan ako mozete barem da mi smanjite ban jer mi se jako igra na serveru i ovo vrijedjanje se nece vise ponoviti. Ponavljam bilo je iz nervoze jer me predhodno uvrijedio po nacionalnosti. Bio bih Vam zahvalan ako bi ste mi oprostili. Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom