Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18622
Players nickname
Curtis Williams
Suspect ID
18787
Date of violation
Dec 4, 2022
Time of violation
13:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=e3vgh4ZDtrM

chikacone

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
179
Brat mi pise 80k za pokusaj ubistva sluzbenog lica ja ukrao kola xD... Kog jebe ovaj korumpirani, zahtevam moje 80k nazad ! A za ovo sto me nabadao s vezane lisice ce popricamo kad prodje kazna i vrati 80k :D

POV KAZNE:
 

chikacone

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
179
Pisam se na 85k iz igrice xD .. Nisu njemu u dzep otisle ako nista drugo, to mi drago hahaha ja to platio odma.. Imam ceo POV al mrzi me da se jebavam zbog nekog indijanca sto ne zna zakone, a radi u FIB .. Ce se zajebe na nekog sledeceg kog ne mrzi da se jebava s indijancima pa ce ga zatvore i ce izgubi poso i sve sto ide uz to.. Sto se mene tice, zakljuci zalbu..
 

Pfce Tatko

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
68
Posto zakonik nije bas najbolje formulisan, krao si kola, dobio si kaznu. Ovo je IC problem, nije OC. Places za 80k, trazi me ic dacu ti 80k samo se ne blamiraj.
 

Bat0

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
35
brapo prvo cuje ti se diskord to ti je MG drugo, pare ti niko nece vratit dobio on ne dobio kaznu i nauci rp a ne da budes ForumWarrior, tkd resi nekad nesto IC
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
POV od cjele situacije nije dostavljen u zadanom roku+kazneni zakonik je IC stvar cak iako zaposlenik ne radi po zakoniku tu moze da dobije IC kaznu
Sto se tice novca novacnu stetu nadoknadite putem RP​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom