Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Njih 5 Robaju nas 3 | Ballas gang | Multiples IDs

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Mihailo Dior
Suspect ID
730
Date of violation
Dec 7, 2021
Time of violation
16:24
Proofs
https://youtu.be/7NFG-n-tKFY

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
Mi smo patrolirali gradom,zatim su oni krenuli da rade RamCar sa Jagluarom i njih 5 sa 2 vozila kidnapuju nas 3.
+
Psovanje:ID 7155

(U suspect id sam stavio samo jedan a ima ih 5)
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Aj stavi cijeli POV kad smo vas krenuli loviti kada ste radili FearRP i PG kad ste pametni
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Ovo kada ste se vozili automobilom vas 3, nas problem nije sto ste vi stali, vi ste sami odlucili da izadjete iz vozila, mi smo vam oduzeli stvari, komunikaciju takodje i pustili jednog da ide, onda smo krenuli sa vas dvojicom u roberry i to je to. Mi tu nismo napravili nikakvu gresku, vi ste sami pogresili :)

Za ovo sto je nas clan rekao sta je rekao, ja vam se izvinjavam on ce biti sankcionisan.
 

freaky

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
71
A ta gore pucnjava iza vas sto se desava? Mislis da nema jos ljudi tamo?
A sto se tice psovanja, nikom nije upucna bila... Ne znam dal cujete
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
Dark kakav su fearrp momci uradili ako ih je bilo njih 3 na 6,7,8 ne znam ni koliko vas je bilo, po pravilu mora vas biti 9 da bi bio bilo kakav fearrp. A za pg ne znam, nisam ni upućen u situaciju od početka.
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Dark kakav su fearrp momci uradili ako ih je bilo njih 3 na 6,7,8 ne znam ni koliko vas je bilo, po pravilu mora vas biti 9 da bi bio bilo kakav fearrp. A za pg ne znam, nisam ni upućen u situaciju od početka.
Reynold, pozdrav brate, ne žalim se ja na njih što se mene tiče tvoji momci su sve 5 uradili, ako budeš imao slobodnog vremena mogu da ti pokažem sa mog strima taj deo ali ništa spec. Pozdrav!
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
Reynold, pozdrav brate, ne žalim se ja na njih što se mene tiče tvoji momci su sve 5 uradili, ako budeš imao slobodnog vremena mogu da ti pokažem sa mog strima taj deo ali ništa spec. Pozdrav!
Ma brate znaš i sam da nikada nisi imao problema sa nama, onako sam se umešao, uleteću sutra da vidim da bih ja sa njima popričao gore, nije mi u interesu da bilo ko dobije warn.
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Takodje brate, uzivaj. Budi mi pozdravljen cujemo se!!
 

RaskoKilla

Player
Player
Joined
Jun 16, 2021
Messages
138
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 7185 dobit će kaznu za OOC vrijeđanje roditelja
The Ballas organizacija će dobiti warning jer robaju 3 čovjeka sa 5 ljudi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom