Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8588
Players nickname
Zex Strasni
Suspect ID
24227
Date of violation
Dec 11, 2022
Time of violation
16:22
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=uQS5Vfcev5Q&t=125s

zex

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
31
Igrac seda u auto i drugog igraca izbacuje iz GZ i ubija ga. Na snimcima se vide jos dosta gresaka koje prave. Pricanje o tome kako sam utisan, kao i pucanje na mene dok stojim u GZ. Ovde je snimak gde su me pucali dok sam bio u GZ. │

Nisam stajao tu zbog provociranja, vec zato sto mi je auto odguran van GZ pa nisam mogao da ga uzmem. Vidi se i kako admin speca i daje mi Utisanje, a ne cini nista povodom njihovih krsenja pravila.
 

Anco Batina

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
123
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Izmenite naslov zalbe.
  • Imate rok 3 sata da ispravite ovu gresku.
 
Last edited:

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Igrac seda u auto i drugog igraca izbacuje iz GZ i ubija ga. Na snimcima se vide jos dosta gresaka koje prave. Pricanje o tome kako sam utisan, kao i pucanje na mene dok stojim u GZ. Ovde je snimak gde su me pucali dok sam bio u GZ. │

Nisam stajao tu zbog provociranja, vec zato sto mi je auto odguran van GZ pa nisam mogao da ga uzmem. Vidi se i kako admin speca i daje mi Utisanje, a ne cini nista povodom njihovih krsenja pravila.
D Synco si mi se vjv, ja nisam bio u gz jer da jesam nebi mogo pucat, a ti u mojim ocima nisi bio u gz tkd dsync
 

Stevenツ

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
279
lmao po rpu ti ne znas da lli si ti na liniji green zone trebas imati straha krsis sam rp
 

zex

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
31
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Izmenite naslov zalbe.
  • Dostavite POV gde se cuje vas glas.
  • Imate rok 3 sata da ispravite ove greske.
Cuje se moj glas u videu..
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Cekaj, a ovo sto lik uzima auto gura igraca blizu njegove ekipe i ubijaju ga?
Brate neznam koa poanta zalbe iskreno, to sto si radio fearrp, mg i bjezao u gz si zanemario, meni nije problem odlezat kaznu kad je kazna postena, al ovo je cudo...
 

zex

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
31
Brate neznam koa poanta zalbe iskreno, to sto si radio fearrp, mg i bjezao u gz si zanemario, meni nije problem odlezat kaznu kad je kazna postena, al ovo je cudo...
Gde si ti video da je bezim u GZ? ja sam stajao tu, meni niko ne moze reci da li cu da stojim tu ili na nekom drugom mestu. Ti sto ne cekas ljude koji su gore na putu van pijace. A ne ove sto dodju da uzmu auto.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Gde si ti video da je bezim u GZ? ja sam stajao tu, meni niko ne moze reci da li cu da stojim tu ili na nekom drugom mestu. Ti sto ne cekas ljude koji su gore na putu van pijace. A ne ove sto dodju da uzmu auto.
Okej brate.Tvoje misljenje i to je to, nije mi u planu bio ugroziti tvoj RP, bili smo u getu i pucali se, al eto sori ako jesam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom