Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved WARN,DEMORGAN for G.P. 6.2 | Yorma Ziyech

Status
Not open for further replies.
Your ID
21497
Players nickname
Pera Volkov
Administrators nickname
Yorma Ziyech
Date
Dec 13, 2022
Time
10:00
Proofs
https://imgur.com/a/dzDS3NF

Petar Collins

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
63
Palim PC malopre i pomislim ,,UFF nema skole danas, kako cu da se odvalim od ove igrice". Ulazim i vidim da sam u demorganu za 6.2. Naravno ne znam sta je 6.2 ulazim na grand discord listam pravila i ugledam pravilo 6.2.
1) - 6.2 Zabranjeno je napuštanje situacije RP odbijanjem nastavka situacije RP, neprihvaćanjem / odbijanjem prve pomoći, napuštanjem igre, AFK -om ili ulaskom u unutrašnjost itd. | UPOZORITI.
JA sam dobio ne samo upozorenje , vec i zatvor.
2) Ne vidim nigde POV kako sam prekrsio pravilo 6.2.
3) Predpostavljam da sam ga prekrsio sinoc oko 23:05 kad sam napustao igricu. Bio sam AFK ispred bolnice, imao sam OOC problem, a inace radim u fibu pa sam nekim slucajem imao balaclavu na sebi. Verovatno su neki milicajci dosli do mene i trazili pasos ili tako nesto ali kao sto rekoh imao sam ooc problem nisam bio tu, Onda sam ja nabrzaka usao u igricu odjavio duznost (10-7) i napustio igricu i otisao da gledam Breaking Bad.
 

Petar Collins

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
63
Jako mi je vazno da mi skinete warn, vodim jedinicu u FIB-u ne bih zeleo da mi to propadne zbog gluposti. Imao sam ooc problem, bio sam ispred bolnice par minuta i kasnije sam samo izasao iz igrice
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom