- Joined
- Aug 4, 2022
- Messages
- 131
evo meen opet znam da sam dosadan da ali molim vas da mi date jos jednu sansu obecavam da necu vise krsiti pravila servera jer nisam uopce znao da cu za 3/3 upozorenja dobiti ban poslije sam sazno dugo vec igram grand i bilo bi mi zao da ode moj trud u vodu samo da dobijem unban nece se vise dogoditi 
super je server samo mi je zao sto necu stici zavrsiti battle pass tako da vas molim zadnji put.
Ugodan ostatak dana!
super je server samo mi je zao sto necu stici zavrsiti battle pass tako da vas molim zadnji put.
Ugodan ostatak dana!