Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na organizaciju | Nacionalna garda

Status
Not open for further replies.
Your ID
14542
Players nickname
Mateja_Zivke
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 15, 2022
Time of violation
13:09
Proofs
https://youtu.be/EFMZtFs83v8

Leon Zaza

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
975
buraz kacis jadne ljude koji pokusavaju radit svoj posao, nema puno ljudi koji su zainteresirani radit pa eto ali kojih ima oni rade punom parom i vi jos im omognete tako sto ih kacite. samo da vam kazem da ako dobe disband nece nikad vise biti ng ovako jak i nece nikad biti lidera koji ima zelju da rp-a a ne zbog para.
 

Kide

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
20
A u stvarnom životu, u području na kojem cveta kriminal i postoji opasnost u svakom kutku, na tak ovažnom mestu bi samo jedna dežurna osoba bez advekatne opreme stajati na kapiji?
momak gubiš se, ako ćemo tako... ti bi u rl proletio kroz kapiju, pregazio vojnika, ukrao municiju iz baze i pobjegao? :/
 

Pfce Tatko

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
68
a na kapiji, a i kad ih ima obično je to samo jedan vojnik,a mora ih biti
Druze, ti da naucis prvo pravila, pa onda da komentarises bilo sta. Rekao sam ti vec 5 puta da se ne pravis pametan mnogo, kad ne znas nista.
 

harimiller

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
81
Druze, ti da naucis prvo pravila, pa onda da komentarises bilo sta. Rekao sam ti vec 5 puta da se ne pravis pametan mnogo, kad ne znas nista.
Koliko ja znam iz mandata u kojem sam bio, to je bilo tako, inače ukoliko to nije tako, ne lažem ja nego Diego koji mi je to osobno rekao.
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
339
A u stvarnom životu, u području na kojem cveta kriminal i postoji opasnost u svakom kutku, na tak ovažnom mestu bi samo jedna dežurna osoba bez advekatne opreme stajati na kapiji?
Brao, ako cemo tako, sto ne bi jedan mogo opljackati u sred grada nekog?
 

Matkeeッ

Player
Player
Joined
Dec 15, 2022
Messages
68
Ne znam šta bi ti. Upadneš u vojsku sam, bez straha za svoj život, i još se buniš što su postavili spajk (nisu znači barikadu stavili već spajk).

Al bitno da si ti podigao gepek da te štiti :D
naravno ja cist prolaz nisam imao da jesam nista od ovoga ne bi bilo
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
Ja bih odbio zalbu zbog off tropic javljaju se jludi koji nisu ni ucestvovali u situaciji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom