Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Players nickname
Mihajlo Ateljevic
Administrators nickname
stane
Date
Dec 9, 2021
Time
20:45
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/27336/

Joseph Hiden

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
30
Stane je uradio ok posao sve na mestu, ali mislim da sam nepravilno osudjen za psovanje mame u ROLEPLAYU.
Ja sam kao sto se vidi u linku koji sam poslao rekao da sa krnji jednom momku koji se tako zove u ROLEPLAYU da sam mu seksualno zadovoljavao mamu i ne vidim problem u tome zato sto je to deo roleplaya ja imam mali milion snimaka gde su mi jebali mamu ali, sam se samo smejao na to zato sto znam da je neko nebitan iza tog ekrana.
Mogu se kladiti da to njega ili nekog drugog na sekund nije povredilo nego je samo zeleo osvetu.Isto tako roleplayam vec godino i po dana jesu to bili manji serveri ali kad bi tu neko nekom jebo mamu iz brzopletosti nista se ne bi desilo zao mi je i nisam znao kratko sam na serveru i mislim da bi za ovakvu akciju posebno za nove igrace trebao ici WARN. Hvala vam i nadam se da cemo resiti ovo. Approved - PSOVANJE MAME | ID 6827

P.S. slazem se da ovo nije bila dobra akcija od mene
 

Proxima_Neutrino

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
94
Poštovani, zaslužili ste kaznu, kažete da RPate već godinu i pol onda ste morali znati za spominjanje roditelja, a poštovanom Krnji je mama umrla na rukama prije 5 mjeseci, a taj osjećaj ne znate, pošto vjerujem da ste još maloljetni.
A vi kao maloljetna osoba dopuštate starijem čovjek koji ujedno vjerojatno može da vam bude tata, šaljete nakon toga svega sutra dan preko discorda, slijedi screenshoot.


Očito niste do sada naučili lekciju čim ti mali gospodine meni šalješ nakon tog događaja sutradan preko discorda, neka ti roditelji kupe bonton, da se naučiš izražavati.

Šta bi sad zbog tvog slučaja svima tako trebali ići WARNOVI, idemo svima psovat mame, nema veze, dobit ćemo samo WARN, lepi moj zaslužio si kaznu, sada je odsluži, bar tu odrasti i prihvati ju kako treba svjesno.

Kao što rekoh, može TE SRAM BITI!
 

Joseph Hiden

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
30
Poštovani, zaslužili ste kaznu, kažete da RPate već godinu i pol onda ste morali znati za spominjanje roditelja, a poštovanom Krnji je mama umrla na rukama prije 5 mjeseci, a taj osjećaj ne znate, pošto vjerujem da ste još maloljetni.
A vi kao maloljetna osoba dopuštate starijem čovjek koji ujedno vjerojatno može da vam bude tata, šaljete nakon toga svega sutra dan preko discorda, slijedi screenshoot.


Očito niste do sada naučili lekciju čim ti mali gospodine meni šalješ nakon tog događaja sutradan preko discorda, neka ti roditelji kupe bonton, da se naučiš izražavati.

Šta bi sad zbog tvog slučaja svima tako trebali ići WARNOVI, idemo svima psovat mame, nema veze, dobit ćemo samo WARN, lepi moj zaslužio si kaznu, sada je odsluži, bar tu odrasti i prihvati ju kako treba svjesno.

Kao što rekoh, može TE SRAM BITI!
Mene moze sram biti a to nije moj discord sram da Vas bude za ovakvo photoshopovanje imate 30 god i bavite se ovim kako vas nije sram
i odkud sam ja mogao da znam da je njemu mama preminula ako imas nesto da mi kazes pisi na moj real discord montysin60°x1000#3427 hvala
 

Proxima_Neutrino

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
94
Eto odgoja, svaka ti čast! :) žalosno što ima takvih fejsbuk ratnika koji su moćni preko tipkovnice bilo kakvu uvredu napisati, dok u realnosti face2face su manji od makovog zrna, uzivaj maleni!
 
Top Bottom