Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Žalba na odluku admina Kenan Patrick /threads/27507/

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Capo Mandela
Administrators nickname
Kenan Patrick
Date
Dec 10, 2021
Time
19:16
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=oXgDXKRZhVk&feature=youtu.be

Capo Mandela

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
20
  1. Zamolio bih neki veci admin da resi zalbu.. Mi smo trazili porodici da rejdamo znaci kao sta se vidi na snimku koj nije isecak iz cele situacie nego od pocetak pa sve do trenutka vidi se da mi zelimo da rejdamo i to sam i pokusao ali oni so imali imunitet posle toga lik poceo da nas provocira kao sto se vidi na moj POV koj nije samo iseckan deo iz cele situacije kao sta je kod njegove zalbe i naravno kao i svaki drugi igrac koj zna kakav karakter roleplaya ubicegaa ... on je to prijavio na forum kao dm a mi svi znamo da dm ti je ubijanje igraca bez rp pricina dodeka ovo nije dm ovo je sa Roleplay Pricinom ... Zamolio bih vecih admina da vide cela situacia detaljno zbog toga sta isti admin 2 put radi greske pri svojom poslom ....
  2. Kao Prvo nije Unistio Rp Pricu kao Drugo slao nas u demorgan prvo na 1 saat posle toga kad sam mu reko da cu ga prijavim mi povecao kaznu na 2 sata ostavicu i sliku od toga kako i on sam nezna sta kako i kolko se kaznuje mada i netrebalo posto dobro se poznaju pravilaa.....
  3. Ko zna koliko njih ispastaju zbog ovakvih ......


Select for moderation Report
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom