Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lose pregledana zalba | Administrator Andrija Stanisic

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Anki Johnson
Administrators nickname
Andrija Stanisic
Date
Dec 10, 2021
Time
15:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=mL5mFzG_V60&ab_channel=Joxa

Anki

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
24
Ovo nije moj POV vec od igraca koji me objavio za FearRP. Postovani Administrator servera Andrija Stanisic je procijenio da ovo sto sam ja uradio zasluzuje kaznu od 180 minuta u zatvoru na serveru. Vidi se da ovo nije bio FearRP jer ni jedna puska nije bila uperena u mene i ocekivao sam da ce me zaustaviti sa tazerom alo ini ipak nisu uspjeli i jedan od njih se zakacio za motor u voznji i nije dobio za NJ (Ninja Jack). U redu to nisu moji problemi ali mislim da u stvarnom zivotu ako policajci ne drze pusku na meni mogao bih da krenem da bjezim a kad sam sjeo na motor oni su zapucali a smatram da je i to fail jer svi imaju tazere koji nisu smrtonosni i trebaju se koristiti bas u ovim situacijama. Na kraju price zakljucak je da se jasno vidi da ovo nije apsolutno nikakav FearRP jer uopste nisam imao od cega da se plasim za svoj zivot. Nista licno za Administratora, samo smatram da je ovo bila pogresna odluka i da ne zasluzuje 180 minuta demorgana. Pozdrav za Administraciju servera, ugodan dan i nadam se da cete donjeti ispravnu odluku : )
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Policijski sluzbenici i vojnici nisu mafijasi i njima nije cilj u roleplay-u da nekome drze pusku na glavi, uteruju strah u kosti i slicno. Kao prvo uradio si RP2win sto si rekao da ti lisice nisu vezane i da su lisice "loseg kvaliteta, kineske" iako si bio vezan. Cim si bio "odvezan" krenuo si da trcis da sednes na motor dok su oko tebe 9 tesko naoruzanih policajaca + se nalazis kod vojne baze. Takodje uhvacen si bio pre toga i vezan sto nije bez razloga i policija ima pravo da te ustrelji ako se ne pridrzavas zahteva, stvaras pometnju, predstavljas pretnju i slicno + si upropastio roleplay koji je trajao sa svojim failom, s toga su imali pravo da pokusaju da te ustrelje i zaustave pri begstvu jer si imao puske na glavi kada si pokusao da pobegnes a kada si se vec udaljio poceli su da pucaju.

Neka nadlezni admini donesu odluku, ovo je samo moje misljenje.
 

Anki

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
24
Policijski sluzbenici i vojnici nisu mafijasi i njima nije cilj u roleplay-u da nekome drze pusku na glavi, uteruju strah u kosti i slicno. Kao prvo uradio si RP2win sto si rekao da ti lisice nisu vezane i da su lisice "loseg kvaliteta, kineske" iako si bio vezan. Cim si bio "odvezan" krenuo si da trcis da sednes na motor dok su oko tebe 9 tesko naoruzanih policajaca + se nalazis kod vojne baze. Takodje uhvacen si bio pre toga i vezan sto nije bez razloga i policija ima pravo da te ustrelji ako se ne pridrzavas zahteva, stvaras pometnju, predstavljas pretnju i slicno + si upropastio roleplay koji je trajao sa svojim failom, s toga su imali pravo da pokusaju da te ustrelje i zaustave pri begstvu jer si imao puske na glavi kada si pokusao da pobegnes a kada si se vec udaljio poceli su da pucaju.

Neka nadlezni admini donesu odluku, ovo je samo moje misljenje.
Kao prvo RP2WIN nisam uradio jer se vidjelo da su mi ruke bile spustene i to je bag pa sam mu rekao da me veze ponovo a to za kineske lisice nije bio RP2WIN vec sala kako bi roleplay bio interesantniji jer je bolje da kazem to nego kao pojedini da udjem u ooc i kazem da je bag sa lisicama. Prije bih rekao da je RP2WIN bio to da ja imam nesto sa cime skidam lisice i vjerovatno su planirali i za to da me okrive a znaju da je po scripti to nemoguce. Rp nije prekinut jer ja nisam kriv sto me nisu zaustavili ili krenuli zamnom i nastavili roleplay. Takodje se jedan od policajaca zakacio za botor sto je takodje BA, NJ i PG. Takodje je i to bio FearRP da on sjede na neciji motor a ja sam mogao da imam i nesto kao sto sam i imao da ga ubijem. Sa moje strane, ne sto sam dobio demorgan i sad se izvlacim, smatram da ova zalba nije trebala biti prihvacena.


Pozdrav za Administraciju, nadam se da cete donjeti ispravnu odluku. Ugodan ostatak veceri, dovidjenja.
 

Anki

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
24
Policijski sluzbenici i vojnici nisu mafijasi i njima nije cilj u roleplay-u da nekome drze pusku na glavi, uteruju strah u kosti i slicno. Kao prvo uradio si RP2win sto si rekao da ti lisice nisu vezane i da su lisice "loseg kvaliteta, kineske" iako si bio vezan. Cim si bio "odvezan" krenuo si da trcis da sednes na motor dok su oko tebe 9 tesko naoruzanih policajaca + se nalazis kod vojne baze. Takodje uhvacen si bio pre toga i vezan sto nije bez razloga i policija ima pravo da te ustrelji ako se ne pridrzavas zahteva, stvaras pometnju, predstavljas pretnju i slicno + si upropastio roleplay koji je trajao sa svojim failom, s toga su imali pravo da pokusaju da te ustrelje i zaustave pri begstvu jer si imao puske na glavi kada si pokusao da pobegnes a kada si se vec udaljio poceli su da pucaju.

Neka nadlezni admini donesu odluku, ovo je samo moje misljenje.
Takodje ne znam kako je prihvacen video koji traje manje od 1 minut i ostali igraci koji su bili prisutni nisu kaznjeni za svojih par failova.......
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom