Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected FailRP i policije ID 9073 5338 1089 1252 6123 9027 2199 4383 9972 4226

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1703
Players nickname
Nikola Ali
Suspect ID
9073 5338 1089 1252
Date of violation
Dec 11, 2021
Time of violation
14:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=T7kHTbuuTsw

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
video dokaz:

Postovanje,

nakon potjere koju su obje strane fer ispostovale, desilo se sljedece:

Ja sam se namjerno zabio u ogradu da zaglavim auto po roleplayu. Znaci nije bio ni glichovan ni nemoguce za maknuti ni nista. Samo su nas pobili pa im se zurilo jer znaju da nakon oc 5min umiremo. Auto se mogao pomaknuti drugim kolima, helicem ili nekim drugim spravama ali su odlucili zvati visu silu u roleplay da vadi auto jer znaju da im je oc ostalo par minuta samo dok ne umremo. Da smo umrli izgubili bi secanje i sve ispostovali rp do kraja i nismo pravili nikakve probleme. Nadam se da je tih 35 sec dovoljno zato smo sam stvarno snimao preko 6 7 8 minuta ali imam problem sa grafickom pa kad snimim nekad se desi greska i klip se izbrise napola. Svaki dan skoro sam hapsen bezveze i od 4 5 sata koja mogu provedem online cca2 sata sam u zatvoru bezveze. Razumijem da svako radi svoj posao ali opet smo sat i nesto u zatvoru sjedili zbog neceg sto smatram da nije potrebno. Ako je roleplay onda je roleplay do kraja, a ne da se za jednu stvar prave "glupi" a za drugu zovu admina da vuce jer znaju da oc imamo 5 min samo.

Na vama je da odlucite, hvala za ulozeno vreme.
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Momak se nije 'namerno' zakucao kao sto tvrdi,vec je pokusavao pobeci od policije. Auto je tako bilo zaglavljeno da niko sem vise sile nije bio u mogucnosti da izvuce auto,bez obzira na to koliko vremena je njima ostalo do gubitka pamcenja. Takodje,ja tvrdim da lice laze,jer da objavi ceo POV koji traje '7-8' minuta,ovaj request bi bio automatski odbijen. Lp

Takodje da napomenem da se na pocetku videa jasno vidi da je auto nemoguce izgurati na drugi nacin osim zvati visu silu
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
Strasno, vozilo je bilo zaglavljeno nema trika da se izvuce odande, hteli su prvo da preskoce preko leve strane ograde, kao sto mozete da vidite al posto nisu mogli zabili su se onde i mi smo ih ubili, tako da mislim da je ovo cista glupost, i takodje dokaz nije preko 1 minut, nek se i to uzme u obzir... Hvala!
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Momak se nije 'namerno' zakucao kao sto tvrdi,vec je pokusavao pobeci od policije. Auto je tako bilo zaglavljeno da niko sem vise sile nije bio u mogucnosti da izvuce auto,bez obzira na to koliko vremena je njima ostalo do gubitka pamcenja. Takodje,ja tvrdim da lice laze,jer da objavi ceo POV koji traje '7-8' minuta,ovaj request bi bio automatski odbijen. Lp

Takodje da napomenem da se na pocetku videa jasno vidi da je auto nemoguce izgurati na drugi nacin osim zvati visu silu
ako mogu ikako da dokazem da ne lazem i da govorim istu nek neko od vasih zakuca ostatak snimka. Jeste da smo bili prisiljeni ali nisam stao tad vec sam se namjerno slupao napred skroz. I auto je bilo moguce pomaknuti jer nije bio izglichovan nigde ni nista. Samo ste znali da imate minutu dve tri dok ne padnemo. Nisam dete i nikada nisam niti bi radio problem samo da se osvetim ili bezveze lagao.
Strasno, vozilo je bilo zaglavljeno nema trika da se izvuce odande, hteli su prvo da preskoce preko leve strane ograde, kao sto mozete da vidite al posto nisu mogli zabili su se onde i mi smo ih ubili, tako da mislim da je ovo cista glupost, i takodje dokaz nije preko 1 minut, nek se i to uzme u obzir... Hvala!
Naveo sam zašto nije iznad minute te sam razgovarao sa jednim od admina i rekli su da 35 sec moze biti dovoljno. Auto se pomaknuti mogao jer se na snimku lepo vidi da samo kad ga je neko lupnuo nogom ili skocio na njega auto se pomerao. Nije izglichovan ni nista. Naveo sam i sam da smo bezali od policije. Lp
 

FelixGallardo

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
10
Momci ovako cu Vam reci,

vase vozilo je zaustavljeno box situacijom i na koju vi trebate napusitit vozilo. Niste to uradili sto se smatra FearRP i nastavili ste bjezati. Sami ste se zablokirali na dvije zastitne bankine i nije bilo mogucnosti da sklonimo vozilo nego da zovemo visu silu. Prije toga zvali smo EMS koji moze lica dizati iz takvih situacija ali nismo dobili odgovor. Onda je ostalo da se zove visa sila. Sto se nas tice mi smo cisti i uredni.
Drugo video ti je kraci od 1 minute jer ostatak se bojis pokazati bas zbog FearRp, i sam znas da ste zasutavljeni u box situaciju a ti se nisi namjerno zabio nego si pokusao da skrenes al nije islo. Ispred tebe zastitna ograda, iza tebe 5 vozila, jedino si mogao da zavrsis tu gdje jesi.
Mislim da trebas naucit pravila pa doci ovdje jer nema smisla ovo.

Svako dobro.
 

Polumen

Player
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
1
Ukratko da se nadovezem... Kad se slupas... ne propadnes ispod vozila nego ostanes na sedistima... samo cu to reci.
Hvala; ucesnik u situaciji sam.
 

FelixGallardo

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
10
Kad u si u nesvjesti onda ispadnes ispod vozila, jer ovdje nema mogucnosti ni komadne da te vadim iz vozila dok nisi pri svjesti.
EMS ili ti bolnica mogu dizati lica ispod vozila zaglavljena al u ovom slucaju nijedan ems nije odgovarao na poziv.
Pozvana je visa sila i sklonila auto.
Da ne nastavimo raspravu, stavi cijeli video pa cemo vidit.
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Momci ovako cu Vam reci,

vase vozilo je zaustavljeno box situacijom i na koju vi trebate napusitit vozilo. Niste to uradili sto se smatra FearRP i nastavili ste bjezati. Sami ste se zablokirali na dvije zastitne bankine i nije bilo mogucnosti da sklonimo vozilo nego da zovemo visu silu. Prije toga zvali smo EMS koji moze lica dizati iz takvih situacija ali nismo dobili odgovor. Onda je ostalo da se zove visa sila. Sto se nas tice mi smo cisti i uredni.
Drugo video ti je kraci od 1 minute jer ostatak se bojis pokazati bas zbog FearRp, i sam znas da ste zasutavljeni u box situaciju a ti se nisi namjerno zabio nego si pokusao da skrenes al nije islo. Ispred tebe zastitna ograda, iza tebe 5 vozila, jedino si mogao da zavrsis tu gdje jesi.
Mislim da trebas naucit pravila pa doci ovdje jer nema smisla ovo.

Svako dobro.
Vozilo je većinski bilo okruženo, nasao sam rupu i pobegao. Da bezali smo od vas ali sam namerno skrenuo u taj cosak i slupao se ravno. Zvali ste pomoc da nam dignu vozilo ali sluzbe nisu dosle pa se mesa oc admin u to? A da sam ja nesto uradio bilo bi kao uvek da kvarim rp da mesam oc i ic bezveze. 100 puta sam dozivio situacije gdje je policija to izgovarala. Po 3. put , naveo sam zasto video nije dugacak vise jer kunem se u sve sta imam graficka nije snimila. Slobodno okacite ostatak snimke ako mislite da sam u krivu.
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Ukratko da se nadovezem... Kad se slupas... ne propadnes ispod vozila nego ostanes na sedistima... samo cu to reci.
Hvala; ucesnik u situaciji sam.
kako smo mi krivi zbog propadanja kroz vozila? i da smo bili ispod i u njima vrata otvoriti mogli niste po rp zbog ograde tako da dolazimo na istu situaciju.
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Kad u si u nesvjesti onda ispadnes ispod vozila, jer ovdje nema mogucnosti ni komadne da te vadim iz vozila dok nisi pri svjesti.
EMS ili ti bolnica mogu dizati lica ispod vozila zaglavljena al u ovom slucaju nijedan ems nije odgovarao na poziv.
Pozvana je visa sila i sklonila auto.
Da ne nastavimo raspravu, stavi cijeli video pa cemo vidit.
opet pedeseti vas lik gura da stavim pun video iako sam svakom posebno objasnio sta se desilo sa klipom. Nemamo svi 20+ godina i vlastite pare i ne znam ni sam kakve kompove da sve rade savrseno. Ponavljam, ako postoji nacin da dokazem da nisam rezao klip ili nesto mogu to uciniti. Iz vozila me svakako niste mogli izvuci zbog ograde koja je prislonjena na vrata. Ako vasi tehnicari ili sta su za takve situacije nisu mogli doci onda se snadjite nakako kao sto bi se i u rl a ovako ste znali da umiremo za koji minut pa odma zvali admina svi ... Razumijem vas dio price donekle al razumite i vi moj
lp
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Vozilo je većinski bilo okruženo, nasao sam rupu i pobegao. Da bezali smo od vas ali sam namerno skrenuo u taj cosak i slupao se ravno. Zvali ste pomoc da nam dignu vozilo ali sluzbe nisu dosle pa se mesa oc admin u to? A da sam ja nesto uradio bilo bi kao uvek da kvarim rp da mesam oc i ic bezveze. 100 puta sam dozivio situacije gdje je policija to izgovarala. Po 3. put , naveo sam zasto video nije dugacak vise jer kunem se u sve sta imam graficka nije snimila. Slobodno okacite ostatak snimke ako mislite da sam u krivu.
Momak tu pricu mozes da pustas deci poput tebe,objavi ceo pov ili prestani da seres. Dete jedno balavo,prvo kvaris roleplay drugo glup si.

I dalje cekamo svi adekvatan pov.
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Momak tu pricu mozes da pustas deci poput tebe,objavi ceo pov ili prestani da seres. Dete jedno balavo,prvo kvaris roleplay drugo glup si.

I dalje cekamo svi adekvatan pov.
imam 18 godina kakvo dete? sto si se naljutio sTarKelJo nisam vas nigde uvredio lepo pricamo. Tanke zivce imas. Cesto si jeban vidim.

POV kakav imam sam objavio verovao ti meni ili ne. Objavite vi ostatak POV-a ili se otarasite jer ponavljate ovo deseti put
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
imam 18 godina kakvo dete? sto si se naljutio sTarKelJo nisam vas nigde uvredio lepo pricamo. Tanke zivce imas. Cesto si jeban vidim.

POV kakav imam sam objavio verovao ti meni ili ne. Objavite vi ostatak POV-a ili se otarasite jer ponavljate ovo deseti put
Dzaba ttebi 18 godina sine moj kad si nezreo ko kurac. Nauci da pises tho
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
● Prvenstveno nema adekvatnog dokaza.
● Kao drugo, po tvom "RP" u RL ne bi propao ispod auta nego bi se mogao izvuci sa sjedista van.
● Treča stvar, za to postavi žalbu na admina, igrači imaju pravo zvati admine, na adminima je da odluče.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom