Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved PG | Nepropisno zaustavljanje i bahacenje pripadnika PD ORG

Status
Not open for further replies.
Your ID
1986
Players nickname
Dado Mrkela
Suspect ID
PG | 5246
Date of violation
Dec 12, 2021
Time of violation
11:05
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=fvS1zEBGI1c

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
72
Iz videa se vidi da sam isao iz lova,obucen u lovacku unuf,iamo pusku kod sebe ,uredna dozvola,,jedini st ose slazem da sam imao vise metaka od dozvoljnog broja za sta cu i da platim kaznu.Medjutim,ovakvo zaustavljanje bez sa grbim krsenje PG nije primereno jednoj PD ORG..Jednostavno su mogli da se okrenu zamnom i da me zaustave sasvim legitimno a ne ovak oda se zabijaju u mene i kao nastavljaju neki RP kao,nista se nije desili.Trazim sankcije za ORG shodne sitaciji,jos jednom napominjem,PD treba da je uzor ovde svima u gradu a ne oni prvi da krse pravila pa posle nama lupaju kazne za nepropisno parkiranje.Sramota
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Pozdrav svima.

Pre nego sto bilo sta kazem,zamolio bih vas da uzmete u obzir da je lice sa namerom izbacilo svoj voice iz POV-a iz razloga jer je govorilo sledece stvari:

"Ugasio sam fib ugasicu i Vas,izasao si iz RP situacije,ides na forum itd..."
To se jasno moze utvrditi gledanjem POV-a mog kolege na sledecem linku:


Sto se tice nacina na koji sam zaustavio lice,to priznajem da sam kriv ali iz razloga jer imam slabo racunalo te imam problema sa ucitavanjem tekstura i u mojim ocima nisam ni video lice u pocetku. Lice se teleportovalo ili ne znam ni ja sta,ali na kraju je ispalo tako kako jeste.


Ne vidim poentu ovog reporta jer cak i tu gresku sto sam napravio,nisam napravio namerno vec iskljucivo iz razloga jer imam slabo racunalo,sto se mene tice cak bi i licu objasnio razlog da nije krenulo da se ponasa tako kako jeste i da preti.

Takodje lice se ponasalo arogantno sve vreme i cak je naziv POVa stavilo "Cupavi Divljak"


To je sve sto imam da kazem a Vi procenite sami.
 
Last edited:

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam prepustiti zalbu Kuratoru SAHP-a.
Zalba ce biti pregledana u najkracem mogucem roku, hvala na strpljenju!
 

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
72
Buraz,to sto ti imas los comp ili slab net,ne znaci da si mogao da stanes,pustis mene da prodjem,krenes zamnom i zaustavis me sasvim regularno.Nisi morao da se zabijes u mene zato je naziv "Divljak",ugrozio si moj zivot i zivote tvojih kolega i tvoj na kraju sa takvim zaustavljanjem.Ako mi stajemo po propisu na zaustavljenje onda i vi treba da zaustavljete po propisima.Nisam bio arogantan,nego koristis sto se ja ne cujem.Bio sam sasvim fin,a sto tebi ne radi mic kako treba opet tvoj je problem a ne moj
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Buraz,to sto ti imas los comp ili slab net,ne znaci da si mogao da stanes,pustis mene da prodjem,krenes zamnom i zaustavis me sasvim regularno.Nisi morao da se zabijes u mene zato je naziv "Divljak",ugrozio si moj zivot i zivote tvojih kolega i tvoj na kraju sa takvim zaustavljanjem.Ako mi stajemo po propisu na zaustavljenje onda i vi treba da zaustavljete po propisima.Nisam bio arogantan,nego koristis sto se ja ne cujem.Bio sam sasvim fin,a sto tebi ne radi mic kako treba opet tvoj je problem a ne moj
Jos jednom,ja nisam uradio to sto sam uradio sa namerom vec iskljucivo iz razloga jer imam slab kompijuter i ti si se teleporto i u mojim ocima si ti bio taj koji se zabio u mene,sta vise ja sam tebi cak i POSLAO da se zaustavis jer sam video auto kako se priblizava ali na kraju je ispalo tako kako jeste. Svaki put kada udjem u neki objekat treba neko vreme da prodje dok ne krene igrica normalno da mi radi i da vidim sve kako jeste. Arogantan bio jesi sto se vidi u POVu mog kolege, i ne koristim ja nista vec iskljucivo pricam cinjenice. Takodje sto se tice mikrofona,u povu od kolege ja nisam uocio nikakvu gresku. :)


Vise necu pisati nista,prepusticu slucaj visim silama pa neka oni odluce.

Lep pozdrav.
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● ID 5246 bit će kažnjen za PG. Zabili ste se u njega i nastavili kao da niste
● Druga stvar, kada vezes lice dodas mu i razlog privođenja​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom