Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2304
Players nickname
Milos Tomin
Suspect ID
7786
Date of violation
Dec 13, 2021
Time of violation
11:44
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=0x6NOxRr9GI

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Dok smo vozili jednog od kriminalaca u zatvor koji je bio vezan i oduzeta komunikacija. Nekako je kolegama dojavio da li preko diskorda ili neceg drugoga da dodju da ga ubiju. Mi smo ih savladali ispred zatvora i priveli jos jedno lice u auto koje smo hteli da vodimo u HQ da ga ispitamo. Dok sam ja bio unutra dosli su njegove kolege i ubile moje kolege i njega da ne bi izvukli informacije od njega i ne bi zavrsio u zatvoru. Dokaz u prilogu.
 

senty

Player
Player
Joined
Nov 10, 2021
Messages
8
Druze, uhvatili ste ga ispred kazina u koji smo svi zajedno dosli,vi njega vodite i mi smo iste sekunde krenuli za vama sto je i logicno jer smo stigli u isto vreme kad i vi..
Nismo mi dosli nakon 5 minuta kad ste mu vec oduzeli komunikaciju.
Lep pozdrav
 

WetWipe

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
26
Javio je preko radija porodice, mi smo dosli tu gde nam je rekao da dodjemo, vrlo jednostavno.
Ja sam igrac pod ID 7786 i dosao sam da ga spasim, nisam ubio svog coveka.
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Jedan kaze da ste krenuli za njim sto je logicno drugi kaze da je javio preko radija. Dogovorite se ko laze. Kolega ima POV da mu je oduzeo komunikaciju kao i ja. Opet je onda prekrsio pravilo. I onda dodjete kod zatvora mene da ucite. I jos namerno spava da bi izbegao hapsenje to je RP2WIN.
 
Last edited:

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Druze, uhvatili ste ga ispred kazina u koji smo svi zajedno dosli,vi njega vodite i mi smo iste sekunde krenuli za vama sto je i logicno jer smo stigli u isto vreme kad i vi..
Nismo mi dosli nakon 5 minuta kad ste mu vec oduzeli komunikaciju.
Lep pozdrav
Po tvojim recima ste trebali biti odmah tu kada je lice bilo privodjeno,buduci da ste 'odmah krenuli za njima'.

Vi ste se pojavili tek pet minuta kasnije kada je lice uhapseno i poceli pucati na nas,jos u sred zatvora (sto je safe zona inace).

(n)
 

senty

Player
Player
Joined
Nov 10, 2021
Messages
8
Ovo sto kazes da namerno spava je potpuna glupost, covek je otisao afk jer je imao obaveze van igre, mada nema tebi sta da se pravda oko toga, a drugo ovo nakon 5 minuta sto ti kazes "Doista" nije istina i to mogu da ti potvrde ljudi koji su vozili Mitu Dolara u zatvor..
Mi smo ih presreli pre nego sto su uopste usli u zatvor i tu je nastala pucnjava.
Mada ono, nemam sta ja da diskutujem ovde admin je tu da zatvori ovaj thread.
Uzivajte
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● ID 7786 i 317 bit će kažnjen za Pravilo zelene zone 1.1
● Za MG (discord) nemam dokaz, posalji video gdje si mu uzeo komunikaciju, tj full POV​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom