Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
L L
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 29, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/Sf1-ObUlA1A

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
1. Gde vidis da NG blokira put. Na delu videa 00:25 se jasno vidi spike koji uopste ne blokira put ni u jednom trenutku. Pravilo kaze Morate ostaviti besplatan prolaz kroz koji ljudi mogu proći vozeći automobile. Sto bi trebalo da znaci da se moze ostaviti barem jedna traka u funkciji sto je i ispunjeno.

2. Na putu su se nalazila vozila drugih drzavnih organizacija FIB i LSPD, koja su dosla da nam pomognu u odbrani baze. Takodje me zanima kako ti njih povezujes sa nama...

3. Zasto bi ti brojali 5 sekundi ako si usao u K.O.S. zonu sto znaci Kill On Sight ( ubiti na licu mesta ) ako nisi znao.

4. Ti kao predstavnik Bloods bande dolazis u BELOM vozilu na FZ RAID.

5. Gde je tebi strah za zivot, SAM si upao u NG i video policiju i nastavio si sa upadom u vojnu bazu.

6. Ko god da je tebe vredjao sigurno nije bio NG a nije ni u uniformi tako da ti nemas dovoljan dokaz da je to nas clan. Takodje ti si njega udario autom sto je VDM.

Zakljucak:
Ovom zalbom nisi postigao nista osim sramocenja samog sebe. Takodje se mi u ovoj zalbi nigde nismo pojavili samo smo pomenitu kao sporedni likovi u naslovu.


Pozdrav i ugodan ostatak noci zelim :).
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Decko nemoj da se glupiras bezveze, zna se koja je boja auta NG kao prvo. Kao drugo ovdje je napad na FZ bio a ti si duboko zagazio tu u crvenu zonu tako da nema razloga da ti broji 5 sekundi prvo nauci osnovna pravila ljubi te brat. A po ovom svemu vidi se da palis snimanje da bi nabio warn koji nisi ovdje uspio samo smjesan ispadas
 

Nikola Golubovic

Hard work pays off.
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
915
Pravilo Događaja 1.9 Zabranjeno je blokirati ulaz barikadama ili automobilima. Morate ostaviti besplatan prolaz kroz koji ljudi mogu proći vozeći automobile.
-
Sve jasno sve u povu - pokusao sam da prodjem ali nazalost ulaz je bio u potpunosti blokiran i nisam uspeo, kao sto mozete vidjeti stavljena je i barikada (spike).
Pravila za drzavu 4.4 Zaposlenici Nacionalne garde mogu koristiti oružje u hitnim situacijama.
-
Sve jasno sve u povu - pokusao sam samo da udjem ali nisam uspeo jer je ulaz bio blokiran, nisu me ni pitali, nisu me ni upozorili niti brojali 5 sekundi samo su poceli da pucaju te su me onesvestili pa zatim uhapsili.
PG
-
Kao sto mozete vidjeti na povu se vidi kako me lik vrijedja i ako je dobio udarac i pao na zemlju on i dalje nastavlja da vrijedja, vadi oruzje i krece da puca kao da mu nista nije bilo + cuva kapiju i ponasa se kao da je drzavni sluzbenik sto ja to ne mogu znati jer nosi balaclavu i izgleda kao clown.
Dokazi:

Pozdrav i ugodan ostatak dana zelim :p
Smejanje brate, u ovoj zalbi mozes samo ti da budes kaznjen
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
1. Gde vidis da NG blokira put. Na delu videa 00:25 se jasno vidi spike koji uopste ne blokira put ni u jednom trenutku. Pravilo kaze Morate ostaviti besplatan prolaz kroz koji ljudi mogu proći vozeći automobile. Sto bi trebalo da znaci da se moze ostaviti barem jedna traka u funkciji sto je i ispunjeno.

2. Na putu su se nalazila vozila drugih drzavnih organizacija FIB i LSPD, koja su dosla da nam pomognu u odbrani baze. Takodje me zanima kako ti njih povezujes sa nama...

3. Zasto bi ti brojali 5 sekundi ako si usao u K.O.S. zonu sto znaci Kill On Sight ( ubiti na licu mesta ) ako nisi znao.

4. Ti kao predstavnik Bloods bande dolazis u BELOM vozilu na FZ RAID.

5. Gde je tebi strah za zivot, SAM si upao u NG i video policiju i nastavio si sa upadom u vojnu bazu.

6. Ko god da je tebe vredjao sigurno nije bio NG a nije ni u uniformi tako da ti nemas dovoljan dokaz da je to nas clan. Takodje ti si njega udario autom sto je VDM.

Zakljucak:
Ovom zalbom nisi postigao nista osim sramocenja samog sebe. Takodje se mi u ovoj zalbi nigde nismo pojavili samo smo pomenitu kao sporedni likovi u naslovu.


Pozdrav i ugodan ostatak noci zelim :).
Bili ste zauzeti hapsenjem mene zato se niste pojavili. A da, zaboravili ste me u heliju.
 

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
1. Gde vidis da NG blokira put. Na delu videa 00:25 se jasno vidi spike koji uopste ne blokira put ni u jednom trenutku. Pravilo kaze Morate ostaviti besplatan prolaz kroz koji ljudi mogu proći vozeći automobile. Sto bi trebalo da znaci da se moze ostaviti barem jedna traka u funkciji sto je i ispunjeno.

2. Na putu su se nalazila vozila drugih drzavnih organizacija FIB i LSPD, koja su dosla da nam pomognu u odbrani baze. Takodje me zanima kako ti njih povezujes sa nama...

3. Zasto bi ti brojali 5 sekundi ako si usao u K.O.S. zonu sto znaci Kill On Sight ( ubiti na licu mesta ) ako nisi znao.

4. Ti kao predstavnik Bloods bande dolazis u BELOM vozilu na FZ RAID.

5. Gde je tebi strah za zivot, SAM si upao u NG i video policiju i nastavio si sa upadom u vojnu bazu.

6. Ko god da je tebe vredjao sigurno nije bio NG a nije ni u uniformi tako da ti nemas dovoljan dokaz da je to nas clan. Takodje ti si njega udario autom sto je VDM.

Zakljucak:
Ovom zalbom nisi postigao nista osim sramocenja samog sebe. Takodje se mi u ovoj zalbi nigde nismo pojavili samo smo pomenitu kao sporedni likovi u naslovu.


Pozdrav i ugodan ostatak noci zelim :).
kakav pretstavnik bloodsa ? dosao sam da uzmem parashut nisam ni znao da je fz raid u toku, mgate druzeee 😀
 

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
kakav pretstavnik bloodsa ? dosao sam da uzmem parashut nisam ni znao da je fz raid u toku, mgate druzeee 😀
Dosao si po parasut u sred raida tvoje bande. Koliko znam ovo je forum i rekao bih da je OOC tako da mislim da ne mozemo da mgamo jer nas u videu nema.
 

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
Decko nemoj da se glupiras bezveze, zna se koja je boja auta NG kao prvo. Kao drugo ovdje je napad na FZ bio a ti si duboko zagazio tu u crvenu zonu tako da nema razloga da ti broji 5 sekundi prvo nauci osnovna pravila ljubi te brat. A po ovom svemu vidi se da palis snimanje da bi nabio warn koji nisi ovdje uspio samo smjesan ispadas
kad smo vec kod toga izgleda da sam pogresio, trebao sam da postavim i ona 2 pova gde ste nas slucajno zaboravili u heliju ispred kapije gde smo cekali 35minuta i niko nije dosao ni tad 😂
* da naglasim SA LISICAMA*
pozz 😘
 

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
Dosao si po parasut u sred raida tvoje bande. Koliko znam ovo je forum i rekao bih da je OOC tako da mislim da ne mozemo da mgamo jer nas u videu nema.
nisam znao da je raid u toku ingame sam usao nakon sto su oni startali fz kako sam mogao znati ?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom