Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3727
Players nickname
Djovak_Novkovic
Suspect ID
1252
Date of violation
Dec 14, 2021
Time of violation
19:58
Proofs
https://youtu.be/b2yY6D6x80U

Djovak Novkovic

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
24
Posle Money Run-a, lik iz moje porodice biva uhapsen, odlazim do zatvora da ga oslobodim, covek slece helikopterom na sred puta vadi coveka zavezanog vuce ga, krenuo sam da pucam na njega, nakon toga lik krece da trci, vadi pusku i vuce zatvorenika sve odjednom. Sve u POV.
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
Sacekacete moj snimak, i zelim da lice bude kaznjeno za FearRP, ne bezim od toga da sam pogresio ali hocu takodje da lice bude kaznjeno, hvala!
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Ovaj bata je najgori. Ne zna osnovna pravila a vodi organizaciju poznao kao SAHP.

Pretpostavljam da je neko od njegovih ovo uradio,dobio bi momentalni kick. Najstrozije kazniti po mogucnosti.
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
E moj egoista, nikad od tebe coveka nece biti, svakome se greska desava, neka dobijem ja warning, al ce dobiti i on njegovo za FearRP, za ulaz u zatvor iako pojma nema koliko cuvara ima unutra... i pocinje da puca, a to sto se tice da bi neko dobio kick, gresis, totalno si nebitan tip, ne znam sta se mesas ovde.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom