Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28907
Players nickname
Tonee Grubelicc
Suspect ID
24209
Date of violation
Jan 2, 2023
Time of violation
18:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=fZZBO2VViHY

Toni_GR

Player
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
40
Sve se vidi na POV-u. Igrač me ubio dok sam ja dolazio sa svojim prijateljem u dvorište zgrade u kojoj je živio moj prijatelj.
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
Generalno Pravilo 6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana

bolje povuci zalbu snimas preko OBS-a to ti je ban 30 dana

Pozdrav
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
+ sam imao pravo da se odbranim jer ste drzili 2 puske u mene i jos ste mi SAMO brojili 5 sekundi niste dali zahtev pa cete i vi dobiti kaznu za G.P 6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
+ sam imao pravo da se odbranim jer ste drzili 2 puske u mene i jos ste mi SAMO brojili 5 sekundi niste dali zahtev pa cete i vi dobiti kaznu za G.P 6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
a i imam pravo da idem 1v2 pise mi u personalnoj biografiji tako da ja nisam ista prekrsio osim vi dvoje tako da zz
 

Marko Budja

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
124
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Igrac vas je ubio u samoodbrani
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom