Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19165
Players nickname
Nemanja Zajcev
Suspect ID
29768,28908
Date of violation
Jan 3, 2023
Time of violation
00:41
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ai27wEXK89U

Synx

Player
Player
Joined
Aug 9, 2022
Messages
191
Sve se vidi u pov-u..
Ovi prvo ne ni su u pandorski auto broja me i puca me nije GP 6.15 i lik vrati se i radi revenge kill Pandur jedan nemas zivot smaras 36-37k id ne das da igra tak su usli na serveru
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Ovi prvo ne ni su u pandorski auto broja me i puca me nije GP 6.15 i lik vrati se i radi revenge kill Pandur jedan nemas zivot smaras 36-37k id ne das da igra tak su usli na serveru
Papak mali, to sto je neko novi na serveru pa i da je 500k id ne daje mu za pravo da ide i da krsi pravila servera, nisu pravila tu bezveze napisana jer Rp je simulacija stvarnog zivota ajde da te vidim u RL da gazis pandura autom i da ga baitas, decko ima oruzije na glavi i kao smjesno nema straha od oruzja... Ti nemas bolan pravo glasa uopste sto se tice ovog covjeka on zavrsava uskoro drugi mjesec kao lider Fib-a bez i jednog warn-a pa ako imalo shvatas sta ti hocu reci sve ti je jasno. Djeco neizivljena nadjite svrhu u zivotu imate arenu za pucanje ili druge igrice pa se tamo izivljavajte kad ne mozete u RL jer ni pelene jos niste skinuli sa sebe a tu nesto prosipate. Za ovakve mungose sa POV-a treba da se uvede hladjenje na 7 dana momentalno pa slijedeci put da malo razmisle kako ce postupiti
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Server Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2,963
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam da prihvatim ovu žalbu.

• ID 29768 će dobiti kaznu za VDM, CB, G.P 6.15.
• ID 28908 će dobiti kaznu za CB, G.P 6.15
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom