Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34987
Players nickname
Rio_Barba
Suspect ID
16050
Date of violation
Jan 3, 2023
Time of violation
03:51
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=2fNRvBqRY7Y&ab_channel=AdrianoRabach

BarbaRio

Player
Player
Joined
Dec 16, 2022
Messages
43
Samo ime videa govori za sebe, ja nisam stigao izac iz auta i izvadit oruzje kad je on vec poceo pucat, u videu se vidi da tih 5 sekundi traje 2 i pol sekunde. i molim da se doticnom oduzme heavy shotgun i da mi ga se vrati, jer mi je vec dosta bacanja para na oruzje koje mi ovakvi supci pokupe.
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Pre toga sam ti isto brojao ti si se vratio i plus si krenuo da me pucas ja nisam stoperica da brojim tacno od prilike brojim sekunde a dzabe places za heavy to admini ne vracaju
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Pre toga sam ti isto brojao ti si se vratio i plus si krenuo da me pucas ja nisam stoperica da brojim tacno od prilike brojim sekunde a dzabe places za heavy to admini ne vracaju
Tu se odvija pucnja ja i ja plus ti brojim 5 sec
 

Jopa Brutal

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
191
neznam za sta si ga okacio al uvideu ti je odbrojano 5 sec mogo si da krenes bezat al si izaso sam si kriv
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
Samo ime videa govori za sebe, ja nisam stigao izac iz auta i izvadit oruzje kad je on vec poceo pucat, u videu se vidi da tih 5 sekundi traje 2 i pol sekunde. i molim da se doticnom oduzme heavy shotgun i da mi ga se vrati, jer mi je vec dosta bacanja para na oruzje koje mi ovakvi supci pokupe.
au momak lik ti je dobro brojao ti si poceo da pucas strasno sta radis
 

Jopa Brutal

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
191
Samo ime videa govori za sebe, ja nisam stigao izac iz auta i izvadit oruzje kad je on vec poceo pucat, u videu se vidi da tih 5 sekundi traje 2 i pol sekunde. i molim da se doticnom oduzme heavy shotgun i da mi ga se vrati, jer mi je vec dosta bacanja para na oruzje koje mi ovakvi supci pokupe.
+ tisi njega kreno pucat bez da si mu odbrojo legendo
 

Marko Budja

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
124
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Igrac nije prekrsio ni jedno pravilo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom