Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
746
Players nickname
Ale_Bratkovic
Suspect ID
382
Date of violation
Dec 15, 2021
Time of violation
19:45
Proofs
https://youtu.be/yjvaI1g5DH4

conprivat

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
41
Zelim da ovaj forum pogleda neko drugi a ne Kenan Patrick, Po mogucnosti Senior admin ili visi
Zato sto mi je kenan patrick patrick prvu zalbu odbio zbog IC razloga a ovo je OOC report
Kao što možete vidjeti u dva POV-a napravio sam 64 štete njemu, a Smajseru 88 štete što je ukupno 152 štete volio bih vidjeti njegov POV ako koristi neke cheatove.
Smajser je reportovao ali je povukao zalbu, ja imam moj pov gde mu radim 64dmg i smajser pov gde on njemu radi 88 dmg ne znam sto se njegov POV ne bi racunao jer je ovo ooc a ne ic stvar, Zelim da vidim POV od igraca 382

Moj POV:

Smajsers POV:

 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
Zelim da ovaj forum pogleda neko drugi a ne Kenan Patrick, Po mogucnosti Senior admin ili visi
Zato sto mi je kenan patrick patrick prvu zalbu odbio zbog IC razloga a ovo je OOC report
Kao što možete vidjeti u dva POV-a napravio sam 64 štete njemu, a Smajseru 88 štete što je ukupno 152 štete volio bih vidjeti njegov POV ako koristi neke cheatove.
Smajser je reportovao ali je povukao zalbu, ja imam moj pov gde mu radim 64dmg i smajser pov gde on njemu radi 88 dmg ne znam sto se njegov POV ne bi racunao jer je ovo ooc a ne ic stvar, Zelim da vidim POV od igraca 382

Moj POV:

Smajsers POV:

Sta zelis da postignes aaa? jel admin odbio dva puta?? Jeste. sta ti mislis da mozes da postujes reportove sve dok neko ne accepta??
 

conprivat

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
41
Sta zelis da postignes aaa? jel admin odbio dva puta?? Jeste. sta ti mislis da mozes da postujes reportove sve dok neko ne accepta??
Imam pravo zatražiti POV od ID 382 jer mislim da cheatove! u čemu je problem s prikazivanjem POV-a?
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
203
Zelim da ovaj forum pogleda neko drugi a ne Kenan Patrick, Po mogucnosti Senior admin ili visi
Zato sto mi je kenan patrick patrick prvu zalbu odbio zbog IC razloga a ovo je OOC report
Kao što možete vidjeti u dva POV-a napravio sam 64 štete njemu, a Smajseru 88 štete što je ukupno 152 štete volio bih vidjeti njegov POV ako koristi neke cheatove.
Smajser je reportovao ali je povukao zalbu, ja imam moj pov gde mu radim 64dmg i smajser pov gde on njemu radi 88 dmg ne znam sto se njegov POV ne bi racunao jer je ovo ooc a ne ic stvar, Zelim da vidim POV od igraca 382

Moj POV:

Smajsers POV:

Reportas istog lika 3 puta o cemu ti
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
142
Reportate istog coveka 3 put ? ako je rejected zalba rejected je i kraj.
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
nemas pravo da dva puta reportas nekoga, odbijena je zalba prvi put i nemas pravo ti da trazis njegov POV, ako je POV potreban, zatrazit ce ga admin a ne ti, prestani plakat na forumu za cheat, znas i sam jako dobro da je server mnogo lagovao i da jos malo laga. nauci da prihvatis poraz
 

Mister Komix

Player
Player
Joined
May 16, 2021
Messages
76
Koji lik ....frend mu poništio žalbu a on i dalje reporta istog lika... ovog lika dovoljno dugo znam i garantiran da nije cheater ovo je sve do lagova koji su se desili narednih dana .Samo reportas da ljudi popušen ban da ti možeš biti zadovoljan sa tim šta si napravio
 

conprivat

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
41
Na priloženoj fotografiji možete vidjeti da admin Nikola Obama zatražio POV ID 382 nije ga poslao u roku od 24 sata pa mora biti kažnjen

Moj prvi prigovor na ID 382 je odbijen bez navođenja razloga jer je admin preuzeo prigovor od Smajser. Stoga molim višeg administratora da pažljivo pregleda sve povezane pritužbe jer želim vidjeti POV ID 382. Moje je pravo jer mislim da vara. Nije bitno o čemu je Smajser pričao s njima jer oni sa mnom nisu razgovarali, mnogi misle da je Smajser podmićen da ID 382 ne bi bio kažnjen što nema POV, Smajser je odgovorio na moju poruku zašto je to učinio ovo iako je online. Jako je čudno kad svi šute o ID 382 i toliko ljudi brine i pomaže, iako se to mora kazniti, ja i drugi mislimo da se ovdje puno ljudi podmićuje, što sve čini još uočljivijim da ID 382 cheatuje.


xc6yI3v.png
 

Miljenko Poppara

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
47
Koji lik ....frend mu poništio žalbu a on i dalje reporta istog lika... ovog lika dovoljno dugo znam i garantiran da nije cheater ovo je sve do lagova koji su se desili narednih dana .Samo reportas da ljudi popušen ban da ti možeš biti zadovoljan sa tim šta si napravio
Mozda jeste bio bag ali mora imati pov od eventa
 

Mister Komix

Player
Player
Joined
May 16, 2021
Messages
76
Mozda jeste bio bag ali mora imati pov od eventa
I da ima pov čemu takvo plakanje na forumu od strane dotičnig koji jedva čeka da netko bude banan da napokon postigne nešto u svom životu .Kako ti se da cijeli dan visiti po forumu i samo reportat ljude .Sigurno se uzbudiš i pljeskaš sam sebi kada netko dobie ban/demorgan
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom