Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16402
Players nickname
Jose Figueroa
Suspect ID
31860, 36096, 3610
Date of violation
Jan 7, 2023
Time of violation
23:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VaiwcsU8VFU

GiovanniB

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
15
  1. DM - pocetak videa ID 31860 (Također, dotični posjeduje Third-party software - God Mode i Aim sto je i sam priznao vise puta.)
  2. VDM - vrijeme na videu - 04:04 ID 36096 ID 36100
 

lukajagodinac

Player
Player
Joined
Oct 18, 2022
Messages
5
Hahahaha Kakav Third Party Software?
Gde Se Vidi Ili Čuje Da Sam Izjavio Da Imam Software?
Gde Su Ti Dokazi?
To Sad Nije Ni Bitno Što Dodaješ Laži Nego Je Smešno To Što Me Kačis Na Gradski Jer Sam Vas Izbacivao Iz Dvorišta Od Familije U Kojoj Sam Ja CO-Leader (Zamenik) Jer Ste Došli Da Kradete Panele.

Evo Admini Ako Vas Zanima Proverite

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas

I Još Se Lepo Čuje Kako Sam Brojao Da Imate 5 Sekundi Da Izađete Iz Dvorišta, I Niste Poslušali I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Silom Izbacim A Svakako I Pre Toga Sam Vas Pitao Za Pasoše Da Bi Utvrdio Indititet Vas Koji Ste Ušli U Dvorište Od Moje Familine Pošto Ste Tvrdili Da Ste Pozvani Da Dodjete I To Ste Odbili. Onda Sam Vam Dao 5 Sekundi Da Izađete I To Ste Odbili. I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Izbacim Iz Dvorišta

Eto Još Jednom Za Dokaz Za Admine.

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas

Pa Vi Admini Pogledajte Koji Sam Ja Rank.
I Još Možete Čuti U Snimku Da Sam Im Odbrojavao Do 5 Sekundi, I Nisu Me Poslušali, I Jedan Od Njih Nisam Siguran Koji Uradio Je FearRP, Tako Što Je Pričao Mrtav Možete Videti I To U Snimku Pa I Vidite Usput I Koje, To Je To Što Se Tiče Mene Ja Sam Rekao Svoje.

Dobro Jutro Želim Svima ✋
 

GiovanniB

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
15
Hahahaha Kakav Third Party Software?
Gde Se Vidi Ili Čuje Da Sam Izjavio Da Imam Software?
Gde Su Ti Dokazi?
To Sad Nije Ni Bitno Što Dodaješ Laži Nego Je Smešno To Što Me Kačis Na Gradski Jer Sam Vas Izbacivao Iz Dvorišta Od Familije U Kojoj Sam Ja CO-Leader (Zamenik) Jer Ste Došli Da Kradete Panele.

Evo Admini Ako Vas Zanima Proverite

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas

I Još Se Lepo Čuje Kako Sam Brojao Da Imate 5 Sekundi Da Izađete Iz Dvorišta, I Niste Poslušali I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Silom Izbacim A Svakako I Pre Toga Sam Vas Pitao Za Pasoše Da Bi Utvrdio Indititet Vas Koji Ste Ušli U Dvorište Od Moje Familine Pošto Ste Tvrdili Da Ste Pozvani Da Dodjete I To Ste Odbili. Onda Sam Vam Dao 5 Sekundi Da Izađete I To Ste Odbili. I Imao Sam Totalno Pravo Da Vas Izbacim Iz Dvorišta

Eto Još Jednom Za Dokaz Za Admine.

Moj ID: 31860
Familija: Los Zetas

Pa Vi Admini Pogledajte Koji Sam Ja Rank.
I Još Možete Čuti U Snimku Da Sam Im Odbrojavao Do 5 Sekundi, I Nisu Me Poslušali, I Jedan Od Njih Nisam Siguran Koji Uradio Je FearRP, Tako Što Je Pričao Mrtav Možete Videti I To U Snimku Pa I Vidite Usput I Koje, To Je To Što Se Tiče Mene Ja Sam Rekao Svoje.

Dobro Jutro Želim Svima ✋
Druze sta pricas ti, prvo se na snimku vidi da smo mi u familiji i ti si u tom trenutku bio izbacen iz familije i nisi imao pravo da ikom odbrojavas.Ne znam o cemu pricas jasno se vidi sve na videu i nemoj se pravit nevin prije ovoga si nas ubio isto vise puta i sve ostale koji su pokusavali da dignu one koje si ubio.Bolje ti je da sutis jer se jos vise ukopavas mislim da je na videu sve jasno.Dobro jutro i tebi
 

Nedim

Player
Player
Joined
Jan 7, 2023
Messages
17
Kome ti odbrojavas ti si druze gradjanin nisi uopte u organizaciji ko si ti da odbrojvas na nasem privatnom posjedu sta se gubis ?
 

Nedim

Player
Player
Joined
Jan 7, 2023
Messages
17
Ti u momentu snimka nisi uopste bio u orgnizciji bio si izbacen bezbroj puta, prica preko bubice nemoj da seres mnogo druze, znamo svi ko si i sta si
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
na zalbi si naveo da si id 16402 a na videu se vidi da si 16481 lmao em radis MG em oni nisu radili VDM vec PG em mjutas mikrofon na jednom delu videa kad pricas sa adminom em vredjas administraciju na kraju XD
 
Last edited:

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Pre nego počnem pregledavati ovu žalbu ispravite format.
  • Ispravite naslov žalbe.
  • Imate 3h da to učinite.
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza odlucio sam ODBITI ovu zalbu.
  • Greske nisu ispravljene u zadatom roku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom