Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5246
Players nickname
Kokanldja Tekero
Administrators nickname
Zika Turkovic
Date
Dec 17, 2021
Time
10:10PM
Proofs
Thread /

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Pozdrav.


Prethodnu noc sam izbacio report za lice koje je prekrsilo generalno pravilo 6.2 (link threada) :

Izbacio sam samo minut celog dogadjaja gde lice odbija medicinsku pomoc i na kraju vrsi LTA, moj thread je Prihvacen, ali sam JA dobio 3 SATI JAILA jer sam MUSKOM IGRACU sa ZENSKIM CHARACTEROM rekao da je "KURVA". Sto je smesno,zar ne?

Razlog JAILA je krajnje odlican,pitam se kako nisam dobio mozda nekih 6 SATI ZATVORA jer sam,zamislite,MUSKOM IGRACU rekao da je kurva.

Pretpostavljam da sam to musko lice traumatizirao za ceo zivot i da sada nocu ne moze da spava zbog moje BRUTALNO VERBALNE UVREDE.

Kako znam da je lice bilo muskarac,pa tako sto prije celog videa smo ganjali to isto lice mozda 3-4 minuta i kada smo mu govorili da zaustavi vozilo ono je krenulo nas vredjati SA MUSKIM GLASOM. + Lice radi u LSPD pod imenom " Frutella Nutella" ili " Nutella Frutella" - to su dva momka,koja obojica igraju sa zenskim characterom. (To mozete lako da proverite,za to nemam nikakav dokaz ali su veci cinovi obojica) + Jedno od ta dva lica biva prepoznato u mom videu zalbe od strane mog prijatelja,sto se moze lako utvrditi gledanjem sledeceg videa:
(Gde se JASNO MOZE CUTI DA MOJ DRUG VICE "TO JE POLICAJAC")

A evo i sta je Zika imao da kaze na sve to:



Ja vam sada necu soliti pamet koga sve primate u administraciju,ali buduci da imate sve crno na belo ponovo razmislite je li ovo lice uopste sposobno za normalni zivot a kamoli za nesto drugo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom