Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1870
Players nickname
Mehmed Kaan
Suspect ID
116
Date of violation
Dec 18, 2021
Time of violation
16:01
Proofs
https://streamable.com/nra2fk

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Prije nego počnem pregledavati ovu žalbu. Ispravite format. Pogledajte Pravila za
podnošenje žalbe
● Popravi naslov. Imate 6 sati rok da ispravite greske
 

Marko Gold

ROYAL
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
11
ovde se lepo vidi kako lik provocira po nacionalnoj osnovi jel zna da sam rom i zato nom stop pominje bakar pre toka je pominjao i rec cigani tako da ja mislim da ovde on kaznu treba da dobije a ne ja zato sto je ovaj lik veliki nacista
 

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
Kao sto vidite u pov prodajem bakar je naziv za vredjanje romske nacionalnosti da skupljaju bakar! vredjanje nacionalne manjine je strogo zabranjeno . Verujem da on treba dobiti kaznu za vredjanje nacionalnosti!
 

Mehmed Kaan

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
117
Kao sto vidite u pov prodajem bakar je naziv za vredjanje romske nacionalnosti da skupljaju bakar! vredjanje nacionalne manjine je strogo zabranjeno . Verujem da on treba dobiti kaznu za vredjanje nacionalnosti!
Pa ja sam rom u cemu je problem i otkud ja znam da si ti rom?
 

Marko Gold

ROYAL
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
11
evo vidi se daje lik iseko video gde je pominjao nom stop bakar proziva romsku nacionalnost
 

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
Kao sto vidite u pov prodajem bakar je naziv za vredjanje romske nacionalnosti da skupljaju bakar! vredjanje nacionalne manjine je strogo zabranjeno . Verujem da on treba dobiti kaznu za vredjanje nacionalnosti!
to sto si napisao apsolutno nema nikakve logike. svako to moze da radi i nigde vam decko nije rekao da ste romi ili vredjao po nacionalnoj osnovi, to sto si se ti pronasao je druga stvar
 

Marko Gold

ROYAL
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
11
ti sam znas daje to bila prozivka namerno dabi uvredili rome tako da nemoj da izvodis sad neznate kako dase izvicete iz ovo zato sto mrzite rome to se vidi po vama
 

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
to sto si napisao apsolutno nema nikakve logike. svako to moze da radi i nigde vam decko nije rekao da ste romi ili vredjao po nacionalnoj osnovi, to sto si se ti pronasao je druga stvar
A sto je ondak rekao bakar kupuje? to je za sirotinju kog tu proziva? ovde se pravite pametni a dok ste bili u rpu ste isprozivali rome , sram vas bilo!
 

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
A sto je ondak rekao bakar kupuje? to je za sirotinju kog tu proziva? ovde se pravite pametni a dok ste bili u rpu ste isprozivali rome , sram vas bilo!
decko bakar je ic item, ja bih rekao da je tebi samo krivo sto si zavrsio u demorganu jer ne znas da vozis
 

Sali Gold

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
52
decko bakar je ic item, ja bih rekao da je tebi samo krivo sto si zavrsio u demorganu jer ne znas da vozis
Da da , tako i Mudju prozivaju samo zato sto je rom , sto nisi reko bilo kome , nego nama jer znas da nam je family po nacionalnost romi , i isprozivas po nacionalnosti sram te bilo!
 

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
Da da , tako i Mudju prozivaju samo zato sto je rom , sto nisi reko bilo kome , nego nama jer znas da nam je family po nacionalnost romi , i isprozivas po nacionalnosti sram te bilo!
ja nemam nikakve veze sa ovom situacijom isto kao i mudja, prekini da places...
 

Mehmed Kaan

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
117
A sto je ondak rekao bakar kupuje? to je za sirotinju kog tu proziva? ovde se pravite pametni a dok ste bili u rpu ste isprozivali rome , sram vas bilo!
Pa vi ste mene nazvali sirotinjom kao sto se vidi i cuje pa sam zato i trazio u cemu je problem kad si sam rekao da je za sirotinju?
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● ID 116 bit će kažnjen za Tjeranje na seksualne animacije
● Ukoliko mislite da ste oštečeni, postavite žalbu na iste za vrijeđanje​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom