Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Rico Armone

Вмро-Дпмне
Player
Joined
Dec 20, 2022
Messages
232
1.Ime porodice: The Branches
2. Ime vlasnik porodice: Rico Ebk
3. ID Vlasnik Porodice: 23413
4. Broj kuca: 961
5. Discord od Vlasnik porodice: Rico Ebk#8874
6.Forum Link od Vlasnika: Rico_Campbell


Rankove u Porodicu:
(1) Newbie - Kada neko udze u fam dobija NewBie
(2) Gunner - Kada novi lik iz fam bude aktivan dobija Guneer
(3) Criminal - Kada je vise u fam i se puca dobija Criminal
(4) Trapper - Kada je novi clan vise vremena u fam i ide se puca i na evente ide dobija Trapper
(5) Hitman - Kada je novi i dobro je puca dobija Hitman
(6) Top Dog - Kada je bolji i stekne poverenje dobija se Top Dog
(7) Enforcer - Osoba koj ja poznajem i zna rakovati i pomagati Directoru
(8) Director - Lik koj ga dobro znam i on radi sve za fam
(9) Co-Founder - Zamenik osnivac porodice
(10) Founder - Osnivac porodice


Pravila Pordice:
Postovanje pravila grada
Mora da se pocituvaju sve clanove
Pomazenje jedan da drug


9.Ciljevi Porodice
Da osvojimo svaki moguci event
Da budemo najaci
Da budemo top 10
I da bidemo najaca porodica

Prica o Porodici:
Stigli smo u grad 1996. godine. Stigli smo kao sirotinje, bez novaca bez kuće bez ičega. Od pocetka smo krenuli da radimo samo legalne poslove nas cilj je u sta kraci roku da uzmemo biznise od koj cemo zaradjivati dovoljno novca od koj mozemo kupovati neophdne stvari za nasu porodicu posle neko vreme smo uspeli o tome da radimo i uzimamo biznise radili smo legalne poslove puno vremena a posle neko vreme smo se odlucili da postanemo kriminalce tako sto bi smo mogli vise zaradjivati pritom mi smo bili jako spremni da radimo kriminalne poslove radili i radili i dobili vise para i pljackali smo ljudi prodavnice smo pljackali uzimali smo taoce i sve na kraju price doznali smo da je krimanli posao vise placen i vise na me isplati da budemo kriminlaca nego da radimo legalne poslove.



Logo:
Fam outfit:
 
Last edited:

Mario Gigante

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
30
1.Ime porodice: The Branches
2. Ime vlasnik porodice: Rico Ebk
3. ID Vlasnik Porodice: 23413
4. Broj kuca: 961
5. Discord od Vlasnik porodice: Rico Ebk#8874
6.Forum Link od Vlasnika: Rico_Campbell


Rankove u Porodicu:
(1) Newbie - Kada neko udze u fam dobija NewBie
(2) Gunner - Kada novi lik iz fam bude aktivan dobija Guneer
(3) Criminal - Kada je vise u fam i se puca dobija Criminal
(4) Trapper - Kada je novi clan vise vremena u fam i ide se puca i na evente ide dobija Trapper
(5) Hitman - Kada je novi i dobro je puca dobija Hitman
(6) Top Dog - Kada je bolji i stekne poverenje dobija se Top Dog
(7) Enforcer - Osoba koj ja poznajem i zna rakovati i pomagati Directoru
(8) Director - Lik koj ga dobro znam i on radi sve za fam
(9) Co-Founder - Zamenik osnivac porodice
(10) Founder - Osnivac porodice


Pravila Pordice:
Postovanje pravila grada
Mora da se pocituvaju sve clanove
Pomazenje jedan da drug


9.Ciljevi Porodice
Da osvojimo svaki moguci event
Da budemo najaci
Da budemo top 10
I da bidemo najaca porodica

Prica o Porodici:
Stigli smo u grad 1996. godine. Stigli smo kao sirotinje, bez novaca bez kuće bez ičega. Od pocetka smo krenuli da radimo samo legalne poslove nas cilj je u sta kraci roku da uzmemo biznise od koj cemo zaradjivati dovoljno novca od koj mozemo kupovati neophdne stvari za nasu porodicu a i posle neko vreme smo poceli da radimo sa kriminalom da bi smo zaradili vise para



Logo:
Fam outfit:
jedino sto mozete dobiti jeste banove, u 17:20 ubijate sve ispred trznog, 19:05 ubijate 2 familije pre biza, 01:05 ubijate 3familije na pre 2min od pocetka biza.za pocetak treba da posjetite nekog ljekara jer ocito da ste svi bolesni u glavi, danasnji roditelji prave ogromne bolesti.naucite pravila servera a najprije naucite da se igrate i uzivate u necemu sto igrate a ne da glumite mangupe i retarde po serveru. da sam admin dao bi vam svima perma ban, niste ni za kurca sa takvim razmisljanjem a kamoli za nesto drugo.
 

Triffy Ricci

Player
Player
Joined
Dec 10, 2022
Messages
22
Sramota da vas bude, unistavate mir sa vasim glupiranjem, sto je najjace u svemu ovome ne mozete se vaditi na to da ne znate pravila jer ih vrlo dobro znate, smijete se kad ubijate ljude a prvi put kad ste nam to radili smo vam cak i rekli da ne radite to na sto ste vi rekli da znate da to nije ok i opet nastavili sa debilnim ponasanjem. Ovo se treba sankcionisati perma banom
 

GogoTesla

Player
Player
Joined
Dec 11, 2022
Messages
11
jedino sto mozete dobiti jeste banove, u 17:20 ubijate sve ispred trznog, 19:05 ubijate 2 familije pre biza, 01:05 ubijate 3familije na pre 2min od pocetka biza.za pocetak treba da posjetite nekog ljekara jer ocito da ste svi bolesni u glavi, danasnji roditelji prave ogromne bolesti.naucite pravila servera a najprije naucite da se igrate i uzivate u necemu sto igrate a ne da glumite mangupe i retarde po serveru. da sam admin dao bi vam svima perma ban, niste ni za kurca sa takvim razmisljanjem a kamoli za nesto drugo.
a sta te tebe briga sta ce mo ni radimo jel ni ti davas neformalna ne cuti brate
 

GogoTesla

Player
Player
Joined
Dec 11, 2022
Messages
11
Sramota da vas bude, unistavate mir sa vasim glupiranjem, sto je najjace u svemu ovome ne mozete se vaditi na to da ne znate pravila jer ih vrlo dobro znate, smijete se kad ubijate ljude a prvi put kad ste nam to radili smo vam cak i rekli da ne radite to na sto ste vi rekli da znate da to nije ok i opet nastavili sa debilnim ponasanjem. Ovo se treba sankcionisati perma banom
brate prvo odi kupi ruke pa onda na informalo molim te ne pricaj jel ti ne davas neformalna i gledaj svoj posao
 

Yorma Peškir

Player
Player
Joined
Jun 6, 2022
Messages
777
Nakon pregleda aplikacije, trenutno ne mogu zaključiti.

Napišite opširniju priču porodice.

Imate rok 24H.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom