Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved ŽESTOKO VREĐANJE + NONE RP + RDM id 1250 1582 3727 4917 65 4738

Status
Not open for further replies.
Your ID
1703
Players nickname
Nikola Ali
Suspect ID
id 1250 1582 3727 49
Date of violation
Dec 18, 2021
Time of violation
19:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=55b7R2lLenE

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Poštovani,
molim da se ova zalba detaljno pregleda jer se radi o ozbiljnoj situaciji. Hvala.

Dolazimo do kuce te ni ne znamo sta se prethodno desavalo na lokaciji blizu nase kuce, znaci ne kod nase kuce. Kod auta stoji jedan od nasih afk te nas 3 dolazi u kolima. Nakon toga dolazi ekipa(regroup) sa kojom imamo svakodnevne probleme i na koje sam se vise puta zalio. Tada palim snimanje jer sam znao sta ce se desiti. Krecu sa optužbama prvo lika koji je stajao samo kod kuce a tada mene i nas kao familiju. Sve se vidi na snimku. Nakon toga krece ŽESTOKO vrijedanje od strane id1250 prema svim clanovima moje porodice. Sve se vidi na snimku. Nakon sto je svakoga od nas vise puta izvrijedao rekao sam da su klaunovi sto ovo rade (jer ne postuju rp pravila svakodnevno i vise sam se puta zalio na iste). Htio sam se maknuti u kucu kao sto se vidi na snimkku ali nakon toga krecu i UBIJAJU nase ispred NASE kuce USRED grada.

Molim vas da se svi kazne navedeni, a pogotovo id1250 koji je zestoko vrijedao sve sa kojima je stupio u kontakt.

Hvala.


ps. ovo psovanje majke pri kraju je bilo receno samo izmedu nas na diskordu te nije nikako povezano s njima vec kazano iz ljutnje.
 

Djovak Novkovic

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
24
Ja ID3727, sam rekao da je doslo do nesporazuma, rekao sam da je neko pucao na naseg clana, posumnjali smo zbog iste boje maske, vi ste rekli da niste, da ste tek dosli, posle toga sam otisao u Plavoj Basti-i . Pozdrav!
 

Jeff Seid

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
98
Kao prvo mi imamo s vama RP situaciju i imali smo probleme oko svadanja i pucanja tako da ja ovdje ne vidim nikakav RDM koji si ti naveo mi imamo povijest naseg sukoba. Druga stvar ovo ti nije zestoko vrijedanje ovo je IC vrijedanje i po IC se samo obracam tako da ne vidim da sam spominjao ja ili netko od mojih neko "zestoko vrijedanje" Dobili smo opis za vaseg cocjeka koji je random pucao po Mirror Parku i to je to digli ste buku takoder. Nek se vas clan ne pravi lud da nije pucao random pa bi rijesili sve.
I plus usred gun fighta tvoj covjek tebe revive...
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
● ID 1250 bit će kažnjen za OOC Vrijeđanje, DM i MG
● 1582 bit će kažnjen za DM
● 4917 bit če kažnjen za DM
● 65 bit če kažnjen za DM
● 4738 bit će kažnjen za DM

● ID 9851 bit će kažnjen za generalno pravilo 6.6 ( pravila igre )
● ID 1703 bit će kažnjen za generalno pravilo 6.7 ( pravila igre )​
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom