Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na administratora - Zika Turkovic - Prestroga kazna

Status
Not open for further replies.
Your ID
4840
Players nickname
Urke_Stojkovic
Administrators nickname
Zika_Turkovic
Date
Dec 19, 2021
Time
2:05
Proofs
?

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Na osnovu cega ja dobijam 180 minuta demorgana? [LINK ZALBE: Approved - Zalba na igraca - ID: 2030 / Fear RP, Fail RP, VDM]
Prvo. Dogovorili smo se zajedno sa zamenim direktorom FIB-a Stepanicem da namestimo lika za baklave, sve je to lepo proteklo, medjutim doslo je do nesporazume cetova i slucajno sam mu neke informacije davao OOC radiom, sto je bila slucajnost. Dokaz da su oni vec bili na poziciji i da nije OOC putem preneto jeste Stepanicev video materijal koji je postavio u mojoj zalbi. Ali 'ajde, dobijem kaznu za neki blagi MG, ali cemu 180 minuta? Razumem da je cela situacija bila OOC putem pa da dobijem maksimalnu kaznu, ali ovo je previse. Znam da administracija ima puno pravo da daje izmedju 60 i 180 minuta, ali da nije ovo previse? Vidi se i jasno na snimku sto sam onda prebacio na IC radio "zmaj" sto predstavlja sifru za upad. Morate razumeti da su RADIO i NONRP radio jedan do drugog, desavaju se ovakve greske. Nisam od juce u FIB-u. Znam proceduru.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Evo dokaza da je sve IC radjeno. Jedini problem je sto se nije cula radio komunikacija i telefon jer zahteva da drzim Y dok pricam jer mi je tako podeseno.

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom