Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na administratora - Zika Turkovic - Lose resena zalba

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4840
Players nickname
Urke_Stojkovic
Administrators nickname
Zika_Turkovic
Date
Dec 19, 2021
Time
2:14
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/29651/#post-107126

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110

Sve se vidi na prilozenom snimku koji sam postavio. Covek dolazi u FIB, sve normalno legitimisem coveka standardno, kad dodje do pretresa covek krece da bezi. U tom trenutku vadim oruzje i govorim mu da digne ruke, medjutim on krece da bezi i punim pravom imam da upotrebim silu.

A takodje jer da kazemo "RP-amo" zivot u Los Santosu koji se nalazi u Americi, probajte vi u Americi da bezite policajcu, da vidimo da li ce samo drzati pusku kao ukras. Molio bih administratora koji bude resavao ovu zalbu da shodno tome proveri i zalbu koju sam postavio na coveka. Ja sam maksimalno ispostovao svoju FIB duznost. Jurio sam ga od unutrasnjosti FIB-a pa sve do njegovih kola gde sam par sekundi ranije poceo da pucam sa punim pravom. Zahvaljujem.

P.S [Jos njegov dodatni komentar je da se gangsterski odnosim prema ljudima, a cekajte, pa ne znate sta isti ti ljudi rade svakodnevno ispred LSPD-a, FIB-a, provociraju, psuju sta stignu, ja sam jos po PS-u radio].
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Ocigledno je da je taj covek imao je nesto nedozvoljeno kod sebe, kao na primer oruzje. Ja sam strahovao za svoj zivot jer covek nije dozvoljavao pretres, sto dovodi do tacke da je bio naoruzan. Moje pucanje je sasvim opravdano.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Inace, moja namera nije bila da ga roknem i posaljem u bolnicu, vec da ga neutralisem i onesposobim da bi mogao da uhapsim coveka jer drugacije ovde to ne funkcionise. DM je ubijanje igraca bez RP razloga, a razlog je ocigledan.
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Ti se zalis na admina?? Pa neka provere zasto si ti zaposljen u FIB-u kada imas zatvorske kazne. Kada si otpusten bezcasno iz FIB-a

Nemas prava da pucas na ljude prvi kao pripadnik FIB, LSPD, GOV, Serifa i to je to. Nije ti zivot ugrozen manijace.. Vrati se u mafiju.

Neka admini provere zasto je ovo lice i sva ostala lica u GOV i FIB zaposljena krseci pravilo 1.3

1.3 Zabranjeno je prihvatiti osobe s kriminalnim dosijeom.

Mene si kao svog kolegu vezivao bez razloga i imam 1 zatvor jer se server restartovao i ja sam zaglavio zatvor. Meni si pisao kazne bez ijednog IC razloga!

Admin vas je uredno kaznio obojicu ali tebe nije :) sada ce morati. Jer ako ne kazni organizaciju i tebe, bice prekrsaj stvarno.

Neka neko resi ove DMere. I bruku za FIB cije ovakvo ponasanje ne odobravam nikada niti cu!

<3 love
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Zato si ti izbacen iz FIB-a. Nisi pozvan da se mesas u zalbu, tako da adios.

DM - Ubijanje igraca bez RP razloga. Cilj nije bio ubiti, vec onesposobiti i neutralisati. Pozdrav tebi, zao mi je sto tugujes sto ne mozes uci u FIB ali to je do tebe.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Izbacen sam iz FIB-a kad vec pitas :) zbog toga sto si tajne dash snimke podelio Leaderu FIB-a, na kojima on radi ovo:
https://youtu.be/02-QiBwAXhg
Hvala sto si me pitao

Love <3
Nisam te pitao, vec sam ti rekao. Na ovom PoV-u radis Fail RP, TK, DM i onda dodjes i ti pricas nesto ljudima kako ne postuju pravila i neozbiljni su. Ocito se vidi sprdnja na snimku, jadno ti je to.
 

Tony23

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
11
Bato ako neko pokusa da pobegne od Policajca nece sigurno da ga izreseta sa 40 metkova sta je tebi u tim situacija se koristi tejzer,ti nemas pravo prvi da zapocnes paljbu molim te naucim pravila ipak si veci cin u FIBU
 

Tony23

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
11
A i reko si posto si u zgradi FIBA moram da te pretresem,ja sam te zajebo i izasao iz zgrade gde si ti odma poceo da vadis pusku i da pucas,majmunsko ponasanje molim te ne gubi se
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Drugar, ti si uradio MG dosavsi u zgradu FIB-a i poceo da pricas kako je neki batica u podrumu i kako cujes da vristi, sto je nemoguce jer smo 40 spratova ispod FIB-a. To je prvo, drugo tvoja zalba je resena, nema sta vi pacenici da se mesate u zalbu na admina. Necu da se ponavljam 500x zasto sam te pucao. A o tom majmunisanju koje pricas si decko retardiran. Ljubazno ti je receno, uradio si Fear RP. Pozz.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom