Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na Zika Turkovic I Ban 7 dana OOC vrijeđanje

Status
Not open for further replies.
Your ID
1250
Players nickname
Jeff Seid
Administrators nickname
Zika Turkovic
Date
Dec 18, 2021
Time
19:30
Proofs
https://trovo.live/clip/vc-387702293199435343?ltab=videos&adtag=user.Skr4.clip

Jeff Seid

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
98
Evo ja sam dobio ban zbog OOC vrijeđanja ovdje dolje cu iznjeti dokaze, zapavo tu nema OOC vrijeđanja sta se tocno cuje na video dokazima.
Njihov covjek je napao Zoi Seid ID 1582 ispred moje kuće bez razloga, ali zapravo mi imamo proslost i on ju je napao radi mene jer sam dio Regroupa. Zoi je objasnila koja je maska i cuj slucajnosti on se u nalazi ID 1552 gdje je još njihov covjek ako se ne varam na videu DOKAZ 2 rekao znam ja tko je pucao i kaze ime Mihajlo gdje su njegovi promrmljali nesto ne i li usutklai svojega covjeka. Eto provjerite bas jel se ID 1552 zove Miahjlo jer je kasnije na drugim videozapisima ovjek je promjenio masku da ne bi bilo da smo lazno optuzivali. Druga stvar Zoi Seid ID 1582 je igrac koji nikad doslovno pistolj u ruke nije uzela osim arene ona je dobila jail za DM gdje se na snimku vidi da nije ucestovala u tome tako da molim više sile da njoj pošto je odlezala bezveze Demorgan bez razloga srede odštetu.
Tako a cujete nisu ni oni nas stedili s IC vrijedanjem, ali on to nije postavio na svome videozapisu.

DOKAZ 1: Trovo
DOKAZ 2: Trovo
DOKAZ 3: Trovo
DOKAZ 4: Trovo
DOKAZ 5: Trovo
 

Suljo Sukic

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
217
ID 1582 ce biti pustena iz zatvora
A vama ce bit skinut ban jer smatram da ovdije nije bilo nikakvog OC vrijeđanja ZATVORENO!!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom