Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7906
Players nickname
Evion Lapiano
Administrators nickname
Andrija Stanisic
Date
Dec 19, 2021
Time
16:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=XWHbM7xV0OM

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
265
pre nego sam otisao kod svoje kuce pitao sam Admina Andjelka.. dal smijem da idem kod svoje kuce.. receno je da smijem i ako me ubiju bez razloga da prijavim.
na kraju Dobijem Jail bez Foruma i bez POV i ako nije ni specao.. pre toga se cuje kako Igraci pricaju njegovo ime ko da ga znaju i ne boju se.
zato ide zalba na njega !
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Pozdrav Evion, nisi hteo da prihvatis prvu pomoc i samim tim si prekrsio generalno pravilo 6.2 i dobio slabiju kaznu. Ovim videom koji si isekao jedino pokazujes da si radio cist mixing sto ti svakako ne ide u korist.
Ostavicu visim adminima da donesu odluku, sve najbolje.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
265
Pozdrav Evion, nisi hteo da prihvatis prvu pomoc i samim tim si prekrsio generalno pravilo 6.2 i dobio slabiju kaznu. Ovim videom koji si isekao jedino pokazujes da si radio cist mixing sto ti svakako ne ide u korist.
Ostavicu visim adminima da donesu odluku, sve najbolje.
koj Mixing? crno na bjelo pise kako pitam admina zbog svoje kuce..nakon toga kad je ubijen moj prijatelj ja sam presao na deskopu da posaljem snimak.. kad sam se vratio u igrici vidim da sam u zavtroru vcc ! ako mislite na to isekao.. pa ako imate vi POV zbog cega sam ja u Zavtor bio bi zahvalan da ga vidim.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,308
Administrator Andrija Stanisic je donio ispravnu odluku,Nisi prihvatio prvu pomoc prekrsio si generalno pravilo 6.2
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom