Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba(molba) na odluku admina Stefan Mangano

Status
Not open for further replies.
Your ID
11372
Players nickname
Milos Obradovic
Administrators nickname
Stefan Mangano
Date
Dec 19, 2021
Time
6:30
Proofs
/

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Molba za admine da mi se skrati boravak u zatvoru ili da se pustim iz zatvora. Razlog molbe je taj sto je admin doneo odluku da se kaznim na osnovu poziva jednog coveka.
Incident se desio tako sto su se slupali automobili i meni je bio preprecen put i pritom sam prilikom izlaska pregazio 2-3 coveka (SLUCAJNO). Molim za oslobodjenje ako moze. AKo ne moze izdrazavam punu kaznu po zasluzi jer sam realno ipak pregazio ljude. ali naglasavam nikakva namera nije postojala.

Unapred zahvalan
 

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Molba za admine da mi se skrati boravak u zatvoru ili da se pustim iz zatvora. Razlog molbe je taj sto je admin doneo odluku da se kaznim na osnovu poziva jednog coveka.
Incident se desio tako sto su se slupali automobili i meni je bio preprecen put i pritom sam prilikom izlaska pregazio 2-3 coveka (SLUCAJNO). Molim za oslobodjenje ako moze. AKo ne moze izdrazavam punu kaznu po zasluzi jer sam realno ipak pregazio ljude. ali naglasavam nikakva namera nije postojala.

Unapred zahvalan
I samo bi da dodam da sam nov u igri, pa bi vas molio za barem malo razumevanja.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • Vidi se da vam nije bila namjera tako da cu vas pustiti iz zatvora ali iduci put pazite kuda prolazite vozilom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom