Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
116
Players nickname
Marko Gold
Administrators nickname
Zika Turkovic
Date
Dec 19, 2021
Time
21:44
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/29487/

Marko Gold

ROYAL
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
11
zalba na ziku jel sam u subotu dobio demorgan gde sam odlezao u nedelju dobijam bann za isti razlog za koji sam vec bio u demorgan
bannn dobija za generalno pravilo 6.9 lik koji meje prijavio celo vreme me je provocirao na nacionalnoj osnovi zato sto zna da sam rom gde je nom stop pricao kupujem bakar celo vreme gde je mene to uvredilo i gde se lepo videlo u pov Approved - Generalno pravilo 6.9 | 116 a gde je on medju vremenu sekao video dok jos video nije bio pregledan iseko je tamo gde vredjao mene kao roma gde sam ja napisao u komentar da zika turkovic vidi ali on nista nije to da gleda samo je zakljucio da sam ja kriv sto se tice video gde pocinje ovaj lik sto me prijavio dame provocira i vredja imam nije moj pov ali jasno se vidi na snimku da sam i ja tu gde i ja pricam
jabih zamolio vece admine da provere jos jedno sve sta se tacno izdesavalo jel nije ok da neko bude kaznjen a neko ne
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • Ban ce biti smanjen na 2 dana, ovaj dole video sto ste stavili je od 18.12 tako da je proslo vise od 2 dana a svakako ste trebali prijaviti zalbu na igraca vezano za to. "Prodajem bakar" moze neko iz sale da kaze jednom, ali kada je ocigledno da to radi iz zle namjere i to igracu romske nacijonalnosti takve slucajeve uzimamo ozbiljno u obzir. Svakako ne mozete tjerati nekoga da se "sagne" i da vam uradi to sto ste pricali u klipu jer je protiv pravila takodje. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom