Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na Administratora Zika Turkovic

Status
Not open for further replies.
Your ID
7713
Players nickname
Muhamed Habibi
Administrators nickname
Zika_Turkovic
Date
Dec 20, 2021
Time
00:00
Proofs
nema, nije postavljeno na forum

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
Dobio sam blacklist kad sam bio offline. Razlog je praznjenje skladista organizacije. Radio sam u lspd-ju, uzimao sam tazere, municiju i pancir ponekad kad treba za akciju. ja mogu i da vratim tih nekoliko pistolja ali smatram da je odluka admina Zike pogresna i da ne bih trebao da dobijem perma bl zbog nekoliko pistolja. To mogu da vratim a iz organizacije sam izasao danas pre ispitavanja par sati. Donator sam na serveru, mnogo volim da igram na GrandRP-u, bas puno vremena ulazem i za ovu glupost bl. Smatram da odluka nije pravedna. Niti sam obavesten, niti ima forum post.

Dodatne informacije:
Za vreme ne znam koje je, i link za dokaz nemam zato sto nema nigde na forumu.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Dobio sam blacklist kad sam bio offline. Razlog je praznjenje skladista organizacije. Radio sam u lspd-ju, uzimao sam tazere, municiju i pancir ponekad kad treba za akciju. ja mogu i da vratim tih nekoliko pistolja ali smatram da je odluka admina Zike pogresna i da ne bih trebao da dobijem perma bl zbog nekoliko pistolja. To mogu da vratim a iz organizacije sam izasao danas pre ispitavanja par sati. Donator sam na serveru, mnogo volim da igram na GrandRP-u, bas puno vremena ulazem i za ovu glupost bl. Smatram da odluka nije pravedna. Niti sam obavesten, niti ima forum post.

Dodatne informacije:
Za vreme ne znam koje je, i link za dokaz nemam zato sto nema nigde na forumu.
juce si uhvcane na black marketu i krenuo da bezis od pda dok si zaposlen u pdu :d
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Mozes dobiti unban ako zelis da ti izbrisemo sve pare sa racuna i sve stvari koje si ukrao. Ako zelis dobiti unban potvrdi mi ovdje.
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
Onda slobodno obrisi sve sto treba.
Hvala ti puno na pomoci! Respect+ za tebe!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Pare su vam izbrisane dobili ste unban.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom