Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32317
Players nickname
Ognjen Cartiero
Suspect ID
28080
Date of violation
Jan 21, 2023
Time of violation
01:50
Proofs
https://youtu.be/xZYl3Bkw_hU

Strahinja Shakur

Player
Player
Joined
Jun 19, 2022
Messages
100
Vidi se kako sam bez svesti i (ID 28080) radi sex animaciju dok sam bez svesti.
Ovo je dokaz da mrzis CEO svet I da dokazujes da neznas pravila niti za sta da reportas I da svima oces namestiti demorgan, warn ili ban tebi je svejedno. A nisi cak ni upravu a reportas, blam molim te ne sramoti se vise po forum I ako reportas. Reportaj ako imas pravi dokaz. Hvala na razumevanju I nemoj da otezavas administraciju da trose vreme na tvoju zalbu a cak ti je pov kraci od 1 minut. Ako neznas na kolko se sekundi ili minuta namesta save replay, zovi pomocice mo.
 

Pedja Dostojevski

Boss
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
80
Ovo je dokaz da mrzis CEO svet I da dokazujes da neznas pravila niti za sta da reportas I da svima oces namestiti demorgan, warn ili ban tebi je svejedno. A nisi cak ni upravu a reportas, blam molim te ne sramoti se vise po forum I ako reportas. Reportaj ako imas pravi dokaz. Hvala na razumevanju I nemoj da otezavas administraciju da trose vreme na tvoju zalbu a cak ti je pov kraci od 1 minut. Ako neznas na kolko se sekundi ili minuta namesta save replay, zovi pomocice mo.
Covek je namestio video da ispadne 7 sekundi da se ne vidi cela situacija . Sramota!
 

Yorma Peškir

Player
Player
Joined
Jun 6, 2022
Messages
778
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Ova animacija se ne računa kao amoralna radnja.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom